مشاوره و سفارش

برنج طارم محلی حاج حسین

برنج طارم محلی فریدونکنار ازجمله معروفترن برنج های شمال ایران بوده و خاص منطقه فریدونکنار است . بذر این محصول سالهاست که بومی این منطقه است و با اب و هوای این خطه به بهترین شکل کشت میشود . عطر قابل قبول و طعم بینظیر ان باعث میشود در میان برنج های کشت تابستان با اختلاف برنده رقابت باشد مجموعه ما هم سعی میکند با گلچین کردن دسته های برنج و سورت کامپیوتری و چند بار الک کردن بهترین کیفیت را به مشتریان عرضه کند.

برنج سرلاشه مخصوص حاج حسین

سرلاشه مخصوص حاج حسین ترکیبی از 70% برنج کامل طارم محلی و 30% نیمه برنج طارم محلی است که با عطری معقول و طعمی عالی و همچنین نرمی خاصی بعد از پخت انتخاب خوبی برای مصرف خانگی محسوب میشود.

برنج طارم وحشی حاج حسین

از جمله خواص برنج وحشی می توان به حفظ سلامت قلب، تقویت استخوان ها، پیشگیری از سرطان و دیابت نوع 2، بهبود هضم و افزایش انرژی اشاره کرد. این ماده غذایی برای گیاهخواران، بدنسازان و افراد مبتلا به سلیاک نیز مفید است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
برنج طارم محلی حاج حسین-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج هاشمی حاج حسین-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج طارم وحشی حاج حسین-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج سرلاشه مخصوص حاج حسین-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج ایرانی زرین کشت-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج ایرانی زرین کشت-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج سنتی زرین کشت-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج طارم درجه یک کشت اول زرین کشت
-سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج شیرودی زرین کشت-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی برنج زرین کشت فریدونکنار در پایتخت برنج ایران شهرستان فریدونکنار متولد شده است . این مجموعه شامل کارخانه شالیکوبی و کارگاه سورت و بسته بندی کامپیوتری در کمربندی فریدونکنار به امل همین شهرستان و همچنین یک فروشگاه در مرکز شهر است . فعالیت ما شامل تبدیل شالی ، بسته بندی ، فروش خرده و عمده برنج ، و ارسال ان به تمام نقاط جهان است ما این مجموعه را تشکیل داده ایم تا تمام خدمات را درخور مشتریانمان ارائه دهیم و برنج را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت به دست مشتریان مان برسانیم.

مدیر فروش مجموعه زرین کشت

محسن رسولی کناری