پخش کننده برنج سرلاشه هاشمی اعلا

برنج سرلاشه هاشمی از مرغوب ترین و بهترین انواع برنج ایرانیست. این برنج در بین مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد. عطر و طعم عالی و کیفیت پخت خوب از مزیت های این نوع برنج ایرانی است.

پخش کننده برنج سرلاشه هاشمی اعلا

روش های مصرف برنج سرلاشه هاشمی

روش های مصرف برنج سرلاشه هاشمی در کارخانه های شالیکوبی انواع برنج بعد از برداشت برای جداسازی پوست اولیه و سفید کردن وارد دستگاه می شوند. در هنگام جداسازی پوست ممکن است دانه های برنج بشکند، اگر از وسط بشکند با خیلی ریز شود به آن برنج نیم دانه می گویند و اگر کمی از سر آن بشکند به آن برنج لاشه و یا سر لاشه می گویند. اندازه برنج سرلاشه کمی از برنج کامل کوچکتر (کوتاهتر) است و اندازه دانه های برنج نیم دانه هم از سر لاشه کوچکتر است. برنج لاشه و سرلاشه فرق چندانی با هم ندارند. برای یک دست شدن برنج این دانه ها را با استفاده از الک از هم جدا می کنند. به اصطلاح به این کار بوجاری می گویند. برنج سرلاشه هاشمی حاصل گذر از درشت ترین الک ها هستند. دانه های این نوع برنج از برنج های نیم دانه درشت تر است و به علت الک بزرگ دانه های کامل برنج هم در آن وجود دارد. از برنج سرلاشه، برای انواع غذا ها، پلو ها، برای مصرف در آش، سوپ و سایر غذا ها استفاده می شود.برای درست کردن شله زرد، شیر برنج، کوفته و غذاهای این چنینی که برنج در آن له می شود، از برنج های سرلاشه استفاده می شود.

به دلیل طعم عالی و قیمت مناسب برای مصرف خانواده بسیار خوب است. و نیز به خاطر وجود دانه های کامل در برنج ظاهری مناسب دارد. نحوه پخت برنج سرلاشه با برنج کامل هیچ فرقی ندارد و مانند برنج های دیگر به صورت کته و آبکش می توانید آنرا درست کنید و در کنار خانواده میل کنید.از نظر هضم، این برنج ها بسیار از انواع خارجی بهتر هستند.

موارد تاثیرگذار بر قیمت برنج سرلاشه هاشمی

موارد تاثیرگذار بر قیمت برنج سرلاشه هاشمی عوامل زیادی در تعیین قیمت نهایی برنج تاثیر دارد به عنوان مثال نوع برنج، وزن آن، خالص یا مخلوط بودن برنج، میزان تمیزی برنج، کیفیت پخت، عطر و طعم برنج، قیمت روز بازار و چندین عامل دیگر

قیمت برنج سرلاشه هاشمی به نسبت برنج کامل خیلی پایین تر است ولی از نظر عطر و طعم و کیفیت پخت با برنج کامل فرقی ندارد از این رو، بسیار مقرون به صرفه است و اکثر خانواده ها برای مصرف خودشان از این نوع برنج خریداری می کنند.

پخش کننده برنج سرلاشه هاشمی، به صورت عمده و جزیی این برنج را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند.

امکان سفارش از طریق همین سایت نیز وجود دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما