نمایندگی فروش برنج طارم هاشمی وحشی

برنج یکی از بهترین و محبوب ترین محصولات کشاورزی در ایران است برنج ایرانی شهرت جهانی دارد به خاطر کیفیت بو و طعم بی نظیری که دارد بسیار در جهان محبوب است برنج ایرانی انواع مختلفی دارد که ما در اینجا می خواهیم در مورد برنج طارم هاشمی وحشی صحبت کنیم. برنج هاشمی وحشی کمی با دیگر برنج های طارم فرق دارد برنج طارم اشرافی وحشی رنگ زرد تری نسبت به دیگر برنج ها دارد و همچنین بوی تندتری نسبت به برنج های مشابه دارد و قد آن اصطلاحاً یک دانه کامل است. نمایندگی های فروش این نوع از برنج در شهر های شمالی کشور است. چرا که با اطمینان می توان بهترین برنج را از این نمایندگی های معتبر تهیه کرد.

برنج طارم هاشمی

نحوه پخت برنج طارم به روش آبکش

هر کس برای پخت برنج روش‌های خاص خود را دارد اما عموماً برنج طارم اصل را چند ساعت قبل از پخت در آب نمک خیس میکنند و بعد از چند ساعت قابلمه آبی روی گاز می گذارند پس از جوشیدن برنج خیس خورده و از آب جدا شده را درون آب در حال جوش می ریزند مقدار کمی نمک به آن اضافه می کنند و حدوداً یک قاشق روغن می گذارند تا برنج نیم پز شود. یعنی در زیر دندان سفتی کمی زیر دندان حس شود.

برنج را آبکش می کنیم و پس از آبکشی مقداری روغن ته قابلمه برنج آبکش شده را درون قابلمه می ریزیم و مقداری روغن داغ روی برنج پخش می کنیم دم کنی را روی برنج می گذاریم و زیر شعله را کم می کنیم و حدوداً ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان می‌برد تا برنج دم بکشد. پس از دم کشی می توانی مقداری زعفران به آن اضافه و طعم دار و با انواع خورشت های بی نظیر ایرانی میل کنیم.

برنج فله زرین کشت

نکاتی مهم در تعیین قیمت برنج طارم هاشمی وحشی

هر کسی در مورد شناخت برنج نمی تواند نظر بدهد برنج طارم معطر را فقط کشاورزان تولیدکننده این برنج کم نظیر می توانند تشخیص دهند. امروزه این برنج به خاطر عطر و بوی بی نظیری که دارد را با برنج های بی کیفیت و بی بو مخلوط می کنند و به عنوان برنج طارم اصل به بازار عرضه می کنند و کسانی که شناخت درستی از این برنج ندارند این برنج های بی کیفیت را به عنوان برنج اصل خریداری می‌کنند.

قیمت برنج بسته به نوع و کیفیت آن و فصل برداشت عطر بود و خالص بودن آن قیمت‌گذاری می‌شود چرا که سالانه به بسیار زیادی در ایران تولید می‌شود. که مازاد این تولید را به خارج از کشور و برای دوستداران برنج ایرانی صادر می‌شود. که باعث ارزآوری این محصول برای ایران می شود. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که برنج ایرانی مرغوب علاوه بر طعم و مزه بی‌نظیر که دارد در مقابل آفت ها و بیماری های برنج مقاومت بیشتری نسبت به برنج های دیگر دارد و همین موضوع باعث می‌شود که برنج طارم هاشمی از نظر قیمت با دیگر برنج ها متفاوت باشد.

 

 

 

گونی برنج زرین کشت

 

 

1

  1. با توجه به کیفیت بالای محصولات برنجی ایران و همینطور عرضه خوب سایت زرین که خواستم تشکر کنم از محصولات تان و سپاس فراوان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما