نمایندگی عرضه برنج ایرانی شیرودی

برنج ایرانی شیرودی در شالیزارهای شمال کشور کشت می شود و توسط کشاورزان درو می گردد و به بازار های داخلی و خارجی راه پیدا می کند.قیمت زیاد برنج های ایرانی تهیه آن ها را از لحاظ اقتصادی سخت کرده است.

برنج شیرودی دارای اندازه و رنگ خوب می باشد و بسیار شبیه به برنج طارم هاشمی است با این تفاوت که عطر ندارد و از نظر اقتصادی به صرفه می باشد. برای خرید این برنج به قیمت تولیدی می توان از فروشگاه اینترنتی سفارش داد و آن را درب منزل تحویل گرفت.

نمایندگی عرضه برنج ایرانی شیرودی

لعاب برنج سرشار از مواد معدنی است

لعاب برنج سرشار از مواد معدنی است برنج های ایرانی و برنج شیرودی که کشت هستند و از شالیزار های کشور خودمان برداشت می شوند. دارای املاح و مواد معدنی زیادی هستند و با درست کردن این برنج به روش آبکش قسمتی از این املاح از بین می رود و لعاب آن بسیار پر خاصیت می باشد.

بهتر است برای حفظ این خواص و مواد معدنی می توان برنج را به شیوه کته درست کرد.

برنج شیرودی کشت اول دارای دانه های درشت است و طی درست کردن آن دانه های آن قد می کشند و و ظاهر بسیار خوب و طعم خوشمزه و بخصوصی دارد و به برنج اقتصادی مشهور است و قیمت به صرفه تری دارد و برای مهمانی ها و مراسمات استفاده می گردد.

بخاطر شباهتش با برنج طارم می توان‌ آن ها را با هم قاطی کرد و عطر برنج طارم هم در آن پخش می شود.

بهترین و به صرفه ترین روش خرید این برنج ها روش خرید اینترنتی می باشد و در آن برنج را با قیمت تولیدی و به نرخ کارخانه توزیع می گردد.و با ثبت سفارش خرید خود به صورت اینترنتی می توان آن را درب منزل تحویل گرفت

بهترین مراکز فروش برنج ایرانی شیرودی

بهترین مراکز فروش برنج ایرانی شیرودی برنج شیرودی صادراتی پاک شده و دارای دانه های درشت می باشد و بیشتر کشت اول آن برای صادرات مناسب است و همچنین در بسته بندی های مختلف آماده می شوند.

صادر کردن آن از طریق ثبت سفارشات اینترنتی امکان پذیر است و می توان‌ برنج را پس از اینکه آماده کردند از طریق راه های زمینی و دریای به مقصد برسانند.

خرید اینترنتی این محصول از طریق سایت ما امکان پذیر بوده و شخص می تواند خرید خود را بدون نیاز در محل خرید به همان قیمت تهیه کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرند و رضایت مشتری هدف اولیه این سایت می باشد.

در این خرید مستقیم واسطه ها از بین می روند و خریدار مستقیم با خود تولید کننده ارتباط برقرار می کند و باعث می شود شخص زمان خود را بیهوده تلف نکند و قیمت کمی هم پرداخت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.