نماینده فروش برنج طارم خالص

برنج ها در هر کشوری انواع مختلفی دارد. در کشور ایران هم برنج طارم خالص یکی از انواع برنج های مناطق شمال این کشور می باشد که یکی از مرغوب ترین برنج ها است. نماینده فروش برنج طارم خالص فروش بسیار بیشتری نسبت به فروش جزئی آن دارد و این به دلیل کیفیت پایین تر آن ها نیست بلکه دلایل قیمت گذاری آن صرفا به خاطر کلی و جزئی می باشد. این برنج هم جزو صادرات این کشور می باشد و از این طریق سود خوبی به دست می آورند.

نماینده فروش برنج طارم خالص

برنج کشت دوم چیست؟

برنج کشت دوم چیست؟

شاید جالب باشد که بدانید برنج هر سال دو بار کاشته و برداشت می شود. به طور معمول، در تمام استان های تولید کننده برنج در ایران، کاشت برنج از اوایل آوریل آغاز می شود. برداشت آن در اوایل یا اواخر ماه اوت انجام می شود. برنجی که در این زمان کاشته و برداشت می شود را اولین برنج کشت می نامند.

سطح زیر کشت برنج در کشور 539 هزار هکتار است که به ترتیب متعلق به استانهای گیلان، مازندران، گلستان، خوزستان، اصفهان و فارس است که سالانه 3 میلیون تن برنج داخلی را تأمین می کنند.. برنج یک محصول گیاهی است که از شالی حاصل می شود. این محصول دارای نمونه های متنوعی در تمام دنیا است، که بهترین و با کیفیت ترین آن متعلق به کشور ما و خطه سرسبز شمال بوده و به نام طارم شناخته می شود.

خصوصیات برنج طارم عطری اصل و مرغوب، شامل بوی بسیار خوشی است که از آن به مشام می رسد. شما این عطر را هم از برنج خام و هم بعد از پخته شدن آن حس خواهید کرد. به علاوه این نوع برنج، بعد از دم کشیدن به میزان زیادی قد کشیده و حجم آن زیاد خواهد شد. تنها بعد از پخت آن است که مصرف کنندگان متوجه این مسئله خواهند شد. پس بهتر است برای جلوگیری از بروز این اتفاقات، محصول را از فروشندگان سرشناس و معتبر برنج خریداری نمایید، تا گرفتار سود جویان نشوید.

آشنایی با عرضه کنندگان برنج طارم خالص

آشنایی با عرضه کنندگان برنج طارم خالص

اصلی ترین غذایی که همه ما در طول روز از آن استفاده می کنیم، برنج طارم ساحل کنار می باشد. برنج طارم محلی که محصول کشور ماست، در شهری با همین نام کشت می شود. این محصول به دلیل خاک بسیار حاصلخیز منطقه، آب و هوای مطلوب و روش مناسبی که در پرورش آن به کار می رود، دارای کیفیت خیلی زیادی است. شرکت های پخش برنج طارم، انواع مختلف این محصول را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه، از تولید کنندگان آن خریداری کرده و سپس به شکل عمده در سرتاسر کشور توزیع می نمایند. خرید این محصول از این مراجع می تواند از نظر اقتصادی صرفه بشیتری داشته باشد، چرا که به این ترتیب سود خیلی کمتری برای آن پرداخت خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما