مرکز پخش برنج طارم هاشمی عمده

برنج طارم هاشمی عمده: برنجی است که با ترکیب یا میکس دو گونه برنج طارم و هاشمی در بازار برنج عرضه میشود که از مشهور ترین برنج های استان مازندران است.

مرکز پخش برنج طارم هاشمی عمده

ویژگی های برنج طارم هاشمی

ویژگی های برنج طارم هاشمی برنج به دو نوع گرم و سرد تقسیم میشود که هر دوی آن در یک زمان کشت میشود ولی برداشت گونه سرد حدود دو هفته دیرتر از گونه گرم انجام می شود.

شکل ظاهری این دو نوع برنج از نظر قطر و طول دانه کمی متفاوت است. گونه گرم آن دانه کوتاه تر است و کمی چاق تر.

در بازار برنج از نظر قیمتی تفاوتی بین این دو نوع برنج وجود ندارد و قیمت برابری دارند.

رنگ دانه های برنج هاشمی استخوانی بوده و کمی حالت روغنی دارند. این برنج عطر دلنشیتی دارد بسیار خوش پخت و خوش مزه است

این برنج دارای ساقه‌های نازکی است که آفت‌های مختلفی مثل کرم ساقه خوار امکان رشد و فعالیت در آن را ندارند و در نتیجه این برنج نیاز به سم پاشی کمتری دارد و به همین دلیل به عنوان یک برنج ارگانیک و سالم شناخته می‌شود.

برنج هاشمی در رقم‌های مختلفی تولید می‌شود و هر رقم از آن کیفیت و مزایایی خاصی دارد.

از مهم‌ترین انواع برنج هاشمی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

برنج دودی هاشمی: در این نوع برنج هاشمی را با شیوه دودی کردن تولید می‌کنند و در این حالت به آن برنج دودی هاشمی می‌گویند.

برنج قهوه‌ای هاشمی: در این حالت برنج رقم هاشمی را قبل از پوست گیری حرارت می‌دهند و مواد مقوی در پوسته شلتوک برنج به مغز آن تزریق می‌شود و برنج رنگ قهوه‌ای به خود می‌گیرد.

برنج عطری هاشمی: در این حالت برنج به صورت کلی پوست گیری می‌شود و برنج سفید تولید شده از این حالت برنج عطری هاشمی است.

برنج طارم شکسته از نظر کیفیت تفاوتی با برنج طارم ندارد ،بیشترین عاملی که باعث می شود برنج بند بیفتد شرایط آب و هوایی متغییر در سر مزرعه و نوع نگهداری در انبار است که برای مثال وقتی برنج گرم باد بخورد دانه ها بند افتاده و میشکنند.

عرضه بی واسطه برنج طارم هاشمی عمده

عرضه بی واسطه برنج طارم هاشمی عمده طبیعتا راه های زیادی برای خرید یک محصول وجود دارد. برای تهیه برنج می توان به انواع فروشگاه ها، مراکز خرید، غرفه ها و مغازه ها مراجعه کرد و با توجه به شرایط امروزی خرید اینترنتی هم به گزینه ها اضافه شده است که مزایای زیادی دارد.

نکته ای که باید در خرید برنج به آن توجه کرد اعتماد داشتن به فروشنده است چرا که بسیار پیش می آید که برنج هایی با انواع مختلف که دارای اندازه یکسان هستند و کیفیت های متفاوتی دارند با هم دیگر مخلوط می کنند و به فروش می رسانند.

از طرفی تشخیص این مسئله بسیار سخت است. بنابراین لازم است که در حین خرید اطمینان لازم را از فروشنده داشته باشید تا برنجی با کیفیت و مرغوب تهیه کنید.

برای خرید بی واسطه برنج طارم ممتاز با قیمت مناسب و کیفیت قابل توجه می توانید به فروشگاه اینترنتی برنج نیلا سری بزنید. این شرکت در راستای کسب رضایت مشتریان برنج های مرغوبی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

4

  1. سلام وقت بخیر
    برای اولین بار برنج به صورت اینترنتی سفارش دادم بسیار با کیفیت بود توصیه میکنم حتما خریداری کنید

  2. سلام وقت بخیر
    برنج بخحاط خاصیت هایی که داره جزو پر مصرف ترین خوراک در بین ایرانیان است

  3. برای سفارش عمده اقدامات اولیه به چه صورت هست و نحوه ی ارسالتون روهم لطفا بفرمایید ولطفا لیست قیمت هارو به تفکیک کالا و حجم سفارش ارسال کنید باتشکرازشماوتیم خوب زرین کشت.

  4. یک بارمیزان کمی ازاین برنج رو ازسایت شماسفارش دادم و دریافت کردم عطر وطعم این برنج بی نظیره ومن برای یک خرید عمده اقدام کردم وسایت شماروبه دوستان وهمکارانم معرفی کردم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما