مرکز فروش برنج لاشه ایرانی

وب‌سایت حاضر به عنوان مرکز فروش برنج لاشه ایرانی با کادری مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به خریداران و مراجعه‌ کنندگان می ‌باشد. متقاضیان با استفاده از راهنمایی و مشاوره فروشندگان می ‌توانند برای انتخاب، سفارش و خرید کالایی با‌کیفیت و ارزان اقدام کنند. خرید اینترنتی با داشتن مزایا و ویژگی‌های فراوانی همچون صرفه‌جویی در وقت و هزینه، دسترسی آسان و سریع مورد توجه بسیاری از افراد می‌باشد.

مرکز فروش  برنج لاشه ایرانی

مشخصات برنج لاشه ایرانی

مشخصات برنج لاشه ایرانی

برنج از محصولات غذایی پرمصرف در ایران و سایر کشورهای جهان می باشد که در انواع گوناگونی و در نقاط مختلف جهان کاشت و برداشت می شود. ایران از برترین و پیشتاز‌ترین کشور‌های تولید کننده و صادر کننده برنج در جهان می باشد‌.

از مشخصات برنج لاشه ایرانی می توان موارد زیر را اشاره نمود:

  • برنج لاشه نصف برنج سالم و بزرگتر از برنج نیم دانه است‌‌ و به همین سبب به آن برنج شکسته هم می گویند. بطور معمول پنج تا ده درصد برنج شکسته در برنج‌های تحویل داده شده به کشاورزان و خریداران وجود دارد.
  • این دانه برنج‌ها در واقع همان دانه برنج‌هایی هستند که در هنگام سفید شدن در کارخانه‌جات شالیکوبی بدلیل مقاوم نبودن شکسته می شوند. در مرحله بعدی برای جدا کردن دانه‌های شکسته و سالم از دستگاه بوجار یا همان دستگاه غربال کننده برنج استفاده می کنند.
  • دانه‌های شکسته و سالم توسط دستگاه بوجار از هم جدا می شوند و در بسته بندی های جداگانه وارد بازار فروش داخلی و یا خارجی می شوند. ممکن است برنج لاشه شامل برنج سالم و نیم دانه هم باشد‌‌. لازم به ذکر است برنج لاشه تمام خواص و فواید برنج کامل را دارد.

موارد تأثیرگذار بر قیمت برنج لاشه ایرانی

موارد تأثیرگذار بر قیمت برنج لاشه ایرانی

قیمت عرضه برنج لاشه به صورت اینترنتی در اختیار متقاضیان و مصرف ‌کنندگان قرار می‌ گیرد. انواع برنج در بازار داخلی ایران بر اساس برند و مارک تولید‌ کننده، درجه کیفیت، نوسانات بازار ارز و دلار قیمت گذاری می ‌شود.

همچنین تغییر و تحولات اقتصادی، میزان تقاضا و قدرت خرید مردم نیز می‌تواند تا حد بسیار زیادی در کاهش و یا افزایش قیمت برنج لاشه فله ای تاثیر گذار باشد. قیمت و کیفیت دو فاکتور مهم در فروش بیشتر و جذب خریداران است.

در همین راستا تولید‌ کننده و فروشنده برتر با ارائه محصول با کیفیت عالی و قیمت مناسب می‌ کوشند مشتریان بیشتری را به خرید محصول مورد نظر جلب نمایند. با بالا رفتن میزان تقاضا، تولید و به تبع آن توزیع و فروش محصولات نیز افزایش یافته و این چرخه کسب سود بیشتر و بازدهی بالا را به دنبال دارد.

به علاوه افراد بسیاری در زمینه‌های مختلف تولید تا فروش وارد بازار کار می‌شوند و این اشتغالزایی از اهداف اساسی و اصلی کشور‌های تولیدکننده می‌باشد. با به کارگیری روش‌هایی همچون فروش عمده، مستقیم و فروش ویژه می‌ توان قیمت نهایی برنج لاشه صادراتی را کاهش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما