مرکز فروش برنج طارم محلی اعلا

مرکز فروش برنج طارم محلی اعلا به صورت مستقیم و آنلاین تامین کننده برنج مصرفی شما خواهد بود. خرید برنج به صورت مستقیم با حذف دلالان و واسطه‌ها باعث کاهش قیمت تمام شده این محصول برای شما می‌گردد.

مرکز فروش برنج طارم محلی اعلا

بررسی خصوصیات برنج طارم

بررسی خصوصیات برنج طارم

برنج می‌تواند جزء غذای اصلی بوده و در کنار خورشت یکی از لذیذترین غذاهای ایرانی را تشکیل داده و یا در تهیه غذاهایی مانند پودینگ، کیک برنجی، سوشی برنج و … به عنوان جزء فرعی در غذاهایی آسیایی و خاورمیانه به کار رود.
به طور کلی انواع برنج بر اساس اندازه دانه‌ها به سه دسته کلی دانه کوتاه، دانه متوسط و دانه بلند دسته بندی می‌شود.
برنج طارم ایران از نظر اندازه در دانه متوسط بوده و همان طور که از نامش پیداست در شهرستان طارم که از توابع استان زنجان است برداشت می‌شود و به دلیل سختی و کشیده بودن این نوع برنج به آن برنج طارم استخوانی نیز گفته می‌شود.
برنج ایرانی مرغوب‌ترین نوع برنج در جهان بوده و معروف‌ترین مارک آن برنج طارم است که بسته به نوع منطقه زیر کشت و برخی خصوصیات دیگر نام‌های مختلفی از جمله طارم دم سیاه، طارم دودی، طارم ندا و … دارد که معروف‌ترین و بهترین نوع آن طارم هاشمی می‌باشد.
انواع برنج طارم با وجود اسامی گوناگون، مشخصات مشترکی از جمله: استخوانی بودن، رنگ سفید مایل به کرم و کم بودن میزان محصول برداشتی نسبت به زمین شالی دارند.
برای تهیه برنج طارم حداقل دو بار برنج را شسته و در صورتی که قصد آبکش کردن آن را دارید برنج را در حدود 4 ساعت به همراه یک قاشق نمک (برای هر 200 گرم برنج) خیس نمایید سپس آن را به مدت 8 تا 10 دقیقه در آب جوش قرار داده و سپس دم بزارید.
برای تهیه پلو یا کته این برنج به مقدار دو بند انگشت آب ریخته و مقداری نمک و روغن اضافه کرده و به مدت حدود نیم ساعت روی شعله قرار داده و پس از کشیدن کامل آب برنج آن را دم بگذارید.

عرضه کنندگان برتر برنج طارم محلی اعلا

عرضه کنندگان برتر برنج طارم محلی اعلا

در گذشته خرید برنج به صورت سنتی و با واسطه انجام می‌شد که همواره با تحمیل هزینه‌های اضافی مانند حمل و نقل و سایر هزینه‌هایی که واسطه‌ها بر آن اضافه می‌کنند همراه بود اما امروزه با رونق کسب و کار اینترنتی خرید این کالا نیز به صورت مستقیم صورت می‌گیرد.
خرید برنج طارم 5 ستاره علاوه بر با کیفیت بودن از نظر داشتن مواد زائد موجود در برنج (شلتوک) نسبت به نوع موجود در بازار و فله‌ای تمیزتر می‌باشد.
علاوه بر این موارد معمولاً درصد نیم دانه برنج‌های بسته بندی شده کم بوده و یکدست می‌باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.