مرکز عرضه برنج طارم محلی حاج حسین

برنج یکی از غلات های مهم ایرانی محسوب می شود، بهترین و مرغوبترین برنج در شمال کشور به دلیل آب و هوای مناسبی که دارد کشت می شود که یکی از مهم ترین آن ها برنج طارم محلی حاج حسین می باشد.

برنج های ایرانی از جمله برنج های است که محبوبیت بسیاری بین افراد دارد و یکی از وعده های اصلی غذای کشورمان محسوب می شود و نقش مهمی در سفره هر ایرانی و طرفداران زیادی نیز دارد.

مرکز عرضه برنج طارم محلی حاج حسین

چگونه مثل حرفه ای ها برنج بخریم؟

چگونه مثل حرفه ای ها برنج بخریم؟ برنج طارم از مرغوب ترین برنج های کشور است که برای اولین بار در شهر طارم زنجان کشت می شد اما امروزه این نوع برنج در شهرهای شمالی کشور مانند گلستان، گیلان و مازندارن کشت می شود.

کشاورزان کشت این محصول ایرانی را با آغاز سال یعنی اوایل فروردین ماه شروع می کنند و در مرداد ماه نیز این محصول خوب و با کیفیت را برداشت می کنند و آن را در بازار عرضه می کنند .

این محصول به دلیل آب و هوا و خاک مناسب و حاصلخیزی که دارد از کیفیت خوبی برخوردار است. برنج طارم مجلسی یک انتخاب خوب و مناسب برای رستوران ها، غذا خوری های بزرگ و مجالس مختلف بوده است.

برنج طارم انواع مختلفی دارد که میتوان نام برد طارم هاشمی، طارم سنگی، طارم دم سیاه و طارم صدری است که هر کدام به نوبه خود عطر و طعم دلپذیری دارند و طرفداران خاص خود را دارند.

این محصول ظاهری کشیده و رنگ سفید مایل به کرم دارد و بسیار معطر و بعد از پخت خوب ری می شود. می توان این برنج را به صورت کته و آبکش پخت کرد و با پخت آن طعم و عطر خاصی به سفره داده می شود.

از فواید این محصول می توان به چند نمونه اشاره کرد، دارای کلسیم، فیبر، آهن ویتامین های مورد نظر بدن مانند ویتامین D, B می باشد و همچنین برای تقویت پوست و مو و تقویت ماهیچه نیز موثر است.

بهتر است از برنج که چند ماه است برداشت شده است استفاده شود چون فرصت کافی و لازم را داشته که رطوبتی که درون برنج هست را جذب کرده و پخت بهتری داشته باشد برنج تازه بخاطر رطوبتی که دارد خوب ری نمی کند و باعث شفته شدن برنج می شود.

برترین مراکز فروش برنج طارم محلی حاج حسین

برترین مراکز فروش  برنج طارم محلی حاج حسین برنج طارم گل کنار مرغوب یکی از بهترین گزینه ها برای آشپزی حرفه ای می باشد که علاوه بر پخت مناسبی که دارد دارای طعم و عطر مناسبی می باشد.

از فواید این برنج برای درد رودها و زخم رودها مناسب، خواب آور، چاق کننده، رفع تشنگی، برای درمان اسهال عالی ، رنگ صورت و چهره را درخشان می کند.

این برنج در بسته بندی های کوچک و بزرگ کیسه ای در وزن های مختلف موجود است که می توان برای سفارش محصول از طریق سایت اینترنتی و آنلاین اقدام کرد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما