مرکز عرضه برنج شیرودی درجه یک

برنج شیرودی درجه یک از خوش پخت ترین و خوش عطر ترین انواع برنج است که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی بهره مند می باشد و خواص بسیاری برای بدن دارد.
مرکز عرضه برنج شیرودی اعلا تنها هدفش رفع نیازهای مشتریان با پرداخت هزینه ‌های اندک و در اسرع وقت می باشد و می کوشد تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را مستقیماً توسط شخص تولید کننده با ارائه ضمانت در اختیار خریداران قرار دهد.

مرکز عرضه برنج شیرودی درجه یک

تفاوت برنج کشت اول و کشت دوم

تفاوت برنج کشت اول و کشت دوم یکی از مهم ترین مواد غذایی ایرانی که معمولاً در طول شبانه‌ روز اکثر افراد آن را میل می کنند برنج شیرودی خوش طعم است که طعمی خاص و ویژگی های منحصر به فردی دارد.

برنج شیرودی از محصولات اصیل ایرانی است که در بسیاری از اراضی و شالیزار ها در مناطق شمالی کشور که دارای آب و هوای مطلوب و حاصلخیز و سازگار با این گیاه را دارند به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی توسط کشاورزان حرفه‌ ای پرورش می یابد و کشاورزان برای محصول دهی بیشتر محصولات خود از هیچ گونه مواد شیمیایی ، کود شیمیایی و سموم شیمیایی استفاده نمی کنند بلکه از کود های گیاهی و کود های حیوانی استفاده می ‌کنند تا به ارزش غذایی محصولشان آسیبی وارد نشود.

مسلما برنج کشت اول و برنج کشت دوم هم در کیفیت و هم در پخت و عطر و طعم تفاوت هایی با هم دارند که در موارد زیر به آن ها اشاره شده است.

  1. کیفیت بالای برنج کشت دوم: برنج کشت دوم، از ساقه ی ترمیم شده ی برنج کشت اول به دست آمده است. این امر در برخی از مناطق و زمین های کشاورزی امکان پذیر است. از این رو مقدار محصول در برنج کشت دوم کمتر از برنج کشت اول می باشد. از طرفی برای بازدهی بیشتر زمین، گاهی کشاورزان به زمین کود اضافه می کنند و همین امر در کیفیت برنج کشت دوم تاثیر گذار خواهد بود.
  2. عطر بی نظیر برنج کشت دوم: برنج کشت دوم عطر بهتری نسبت به برنج کشت اول دارد و خوش‌پخت‌تر است. بعضی‌ها علت بهتر بودن برنج کشت دوم را به خنکی هوای پاییز و زاویه تابش خورشید ربط می‌دهند. همچنین به دلیل اینکه فاصله آخرین سم پاشی کشت دوم تا برداشت آن، زمان بیشتری نسبت به کشت اول به طول می انجامد در نتیجه برنج سالمتری از این حیث شمرده می شود.
  3. رقم برنج کشت دوم: در کشت دوم اغلب از برنج های متفاوت با کشت اول مانند رقم پر محصول برنج بینام که نسبت به سرمای پاییزی نیز مقاومتر است و عطر و بوی بهتری نسبت به سایر ارقام پر محصول دارد، استفاده می شود. اما این شامل همه زمین ها نمی شود و بسیاری از کشاورزان نیز از برنج طارم محلی یا برنج هاشمی استفاده می کنند.

بهترین مرکز پخش برنج شیرودی درجه یک

بهترین مرکز پخش برنج شیرودی درجه یک برنج شیرودی درجه یک از سالم ترین و خوش طعم ترین مواد غذایی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است این محصول نسبت به سایر نمونه های آن در بازار طعمی بهتر و کیفیتی بالا تری دارد.
بهترین مرکز پخش برنج شیرودی درجه یک تنها هدفشان رفع نیازهای مشتریان با پرداخت هزینه‌ های اندک و در اسرع وقت می باشد و می کوشد بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را مستقیماً توسط شخص تولید کننده با حذف تمامی واسطه ها و دلالان بازاری با ارائه ضمانت و به صورت تضمینی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به طور الکترونیکی در اختیار مشتریان تمام نقاط کشور قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما