مرکز صادرات برنج شیرودی 5 کیلویی

مرکز صادرات برنج شیرودی 5 کیلویی که از مدت‌ها پیش در این حوزه فعالیت دارد، با شرکت‌های خارجی که تمایل به خرید این محصول دارند ارتباط برقرار کرده است، این مرکز بهترین نمونه از برنج شیرودی درجه یک را که از نظر کیفی مورد تایید بوده به دست علاقمندان رسانده و بدین ترتیب زمینه بهره مندی همگان را فراهم خواهد کرد.

مرکز صادرات برنج شیرودی 5 کیلویی

مقایسه برنج قهوه ای و سفید

مقایسه برنج قهوه ای و سفید برنج به عنوان یکی از پر مصرف ترین مواد خوراکی که در برنامه غذایی ما ایرانی ها به صورت گسترده دیده می شود در شمال کشورمان با روش های مختلفی پرورش می یابد، اگر شما هم علاقه مند به مطالعه انواع برنج هستید حتماً نام برنج قهوه‌ای و برنج سفید را شنیده اید، در مقایسه برنج سفید با برنج قهوه ای باید به موارد بسیاری اشاره کنیم که فراتر از رنگ ظاهری آن می باشد.

برنج سفید و برنج قهوه ای چه تفاوتی با یکدیگر دارند:

  • برنج قهوه ای چندین لایه بیشتر از برنج سفید دارد، این لایه ها سرشار از مواد مغذی بوده و به عنوان سبوس برنج مطرح هستند؛ در حالی که برنج سفید فاقد لایه می باشد.
  • برنج سفید مدل آسیاب شده برنج قهوه ای می باشد و چندین مرحله را برای تولید پشت سر گذاشته است.
  • میزان فیبری که در برنج قهوه‌ای وجود دارد، تقریباً سه برابر برنج سفید بوده که این عدد قابل توجهی است و اهمیت استفاده از آن برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش را به ما نشان می دهد.
  • برنج قهوه ای شاخص قند خون کمتری نسبت به برنج سفید دارد؛ در نتیجه استفاده از آن برای کسانی که دیابت دارند و می‌خواهند وزن خود را کنترل کنند توصیه می شود.
  • برنج سفید و برنج قهوه‌ای هر دو ماده ای مقوی برای بدن هستند که اگر به صورت متعادل مورد استفاده قرار گیرند، ارزشمندی های غذایی و دارویی فراوانی را برای ما به ارمغان خواهند آورد.

عرضه انواع برنج شیرودی 5 کیلویی

عرضه انواع برنج شیرودی 5 کیلویی یکی از برنج های شناخته شده شمال کشور که خرید و فروش خوبی را در بازار تجربه می‌کند برنج شیرودی می باشد، این برنج از عطر و طعم بسیار خوبی برخوردار است و می‌تواند برای پخت در مهمانی ها و موقعیت های مختلف گزینه مناسبی به نظر برسد.

عرضه انواع برنج شیرودی ۵ کیلویی از طریق روش های اینترنتی که برای آن در نظر گرفته شده به آسان ترین شکل ممکن میسر شده است، همانطور که می دانید این برنج ها در بسته بندی های ۵ کیلوگرمی جای می گیرند و به صورت عمده خرید و فروش می‌شوند که در این صورت از قیمت های آن کاسته می‌گردد، در نتیجه متقاضیان خرید عمده انواع برنج شیرودی مجلسی می‌توانند آن را سفارش دهند و در مدت زمان نه خیلی طولانی این نمونه را به دست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما