مرجع فروش برنج کشت دوم ممتاز

امروزه برنج، مهمترین غذا در وعده های غذایی هر خانواده به شمار می رود و به همین جهت مصرف آن در سراسر جهان رو به افزایش است. به تبع افزایش تقاضا، میزان کشت برنج نیز افزایش یافته است. برنج کشت دوم، در دو دهه اخیر، به دلیل تقاضای بالای برنج، کشت می شود. فروش این برنج، که به آن برنج کشت دوم ممتاز نیز گویند، در فروشگاه های سراسر کشور امکان پذیر است و این برنج برترین و گران ترین نوع برنج ایرانی محسوب می گردد.

مرجع فروش برنج کشت دوم ممتاز

زمان برداشت برنج کشت دوم

زمان برداشت برنج کشت دوم برنج کشت دوم به برنجی گویند که پس از برداشت برنج کشت اول کاشته می شود. این برنج در اواسط تابستان کاشته شده و زمان برداشت آن درفصل پاییز و معمولا آبان ماه است.

این برنج از کیفیت بالایی برخوردار است و برای رشد به شرایط آب و هوایی ویژه ای نیاز دارد و به همین دلیل تنها در استان مازندران به جهت گرما و رطوبت بالا و آب فراوان، قابل کشت است. این شرایط در سایر استان های برنج کاری شده در فصل پاییز وجود ندارد و امکان رشد برای برنج کشت دوم در این استان ها مهیا نمی گردد.

زمان برداشت برنج کشت دوم همزمان با گلدهی و رسیدن دانه ها می باشد و این عامل تاثیر فوق العاده ای در عطر و طعم این نوع برنج دارد و آن را متمایز از برنج کشت اول ساخته است.

فروش برنج کشت دوم، در بازار های برنج، رونق فراوان یافته است و این برنج مرغوب ترین و البته گران ترین نوع برنج ایرانی محسوب می شود و به همین جهت صادرات این برنج و فروش آن در بازارهای بین المللی نیز درآمد قابل توجهی عاید شالیکاران و کشاورزان ایرانی می کند.

قیمت استثنایی برنج کشت دوم ممتاز

قیمت استثنایی برنج کشت دوم ممتاز شالیکاران و کشاورزان استان مازندران، امروزه برنج کشت دوم را تحت عنوان برنج درجه یک و ممتاز، به بازار عرضه می کنند. این برنج از عطر و طعم و طبخ عالی برخوردار است و قیمت استثنایی برنج کشت دوم، موجب شده، متقاضیان، این برنج را به سایر برنج ها ترجیح داده و آن را در اولویت خرید خود قرار دهند.

برنج کشت دوم ممتاز، در بسته بندی های متفاوت و در حجم های مختلف، به بازار جهانی عرضه می گردد و صادرات این برنج موجب شده ایران از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان برنج در جهان باشد و این افتخاری برای کشور در زمینه تولید است.

مشتریان و متقاضیان برنج کشت دوم می توانند، از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش برنج اقدام نمایند. همچنین سایت معتبر فروش انواع برنج نیز، آماده ارائه اطلاعات و خدمات در خصوص این نوع برنج، به مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما