قیمت فروش برنج هاشمی 10 کیلویی

برنج هاشمی 10 کیلویی یکی از انواع برنج های ایرانی است که دارای شکلی دانه بلند وکمی چاق، و رنگش سفید مایل به کرم می‌باشد.این نوع برنج برای اولین با توسط آقای هاشمی و در شالیزازهایش کشت شد، به همین دلیل برنج هاشمی نام گرفت.

کیفیت و مرغوبیت این برنج بستگی به منطقه و شرایط آب وهوایی که برنج در آن کشت می‌شود دارد.که در کشور ایران، شهرستان های فریدونکنار و آستانه اشرفیه مناسب برای کشت این محصول هستند. کشت این برنج صد در صد طبیعی می‌ باشد. برنج هاشمی دارای انواع مختلفی است که برنج هاشمی شمشیری یکی از انواع مهم آن است.

قیمت فروش برنج هاشمی 10 کیلویی

برنج پُرمحصول به شالیزارهای شمال می‌آید

برنج پُرمحصول به شالیزارهای شمال می‌آید یکی از بهترین وپر آوازه ترین انواع برنج های کشور ایران برنج هاشمی است.

هیات دولت دستور محدود کردن کشت برنج را فقط در استان های مازندران و گیلان صادر کرده به علت کم شدن منابع آبی وکمبود آب دولت فقط به این دو استان اجازه کشت برنج را داده است.در این میان توزیع و پخش بذر برنج پر محصول مهمترین نیاز برای کشت برنج در این دو استان می‌باشد. برنج پر محصول برنجی است تراز کشت یکسانی با بقیه برنج ها دارد ولی خیلی پر محصول تر است یعنی پر بارتر می‌باشد.

توسعه مکانیزاسیون وساماندهی واردات باعث شده تا کشت برنج پر محصول با موفقیت انجام گیرد و ما کشت بیشتری داشته باشیم.وبه جرات می‌توان گفت که ۶۰هزار هکتار از شالیزارهای مازندران و گیلان زیر کشت برنج پر محصول هستند.

برنج پر محصول خود دارای انواع گوناگونی است که عبارتند از : برنج شیرودی، برنج فجر، برنج ندا. این برنج ها در برابر آفات مقاوم بوده، برای کشت آن ها آب کمتری مصرف می‌شود، پا کوتاه بوده و در مقابل خوابیدگی مقاومند.

یکی دیگر از عوامل مهم در گسترش برنج پر محصول، رسیدن به خود اتکایی در این زمینه است یعنی بتوانیم کشت این محصول را توسعه داد تا از واردات انواع برنج برنج های خارجی بکاهیم.امروزه واردات برنج خارجی نسبت به دولت های پیشین خیلی کمتر شده است و کاهش یافته است که این امر را مدیون گسترش کشت برنج توسط شالی کاران عزیز کشورمان هستیم.

عرضه مستقیم برنج هاشمی 10 کیلویی

عرضه مستقیم برنج هاشمی 10 کیلویی برنج هاشمی دارای مرغوبیت وکیفیت بالایی نسبت به سایر برنج های ایرانی است. خریداران این برنج باید خرید خود را از نیمه دوم شهریور آغاز کنند.چون برنج هاشمی در این فصل قیمت بسیار مناسبی دارد.

عرضه مستقیم انواع برنج هاشمی از کشاورزان به طور مستقیم و بدون واسطه و از طریق سیستم های آنلاین که مسئول ارائه خدمت رسانی به مشتریان هستند انجام می‌گیرد.

می‌توان از بازار باسکول به طور مستقیم به صورت عمده خرید کرد.در بازار باسکول مشاورین با دادن استعلام قیمت ها و ثبت نام در سایت باسکول شما را در خریدی مطمئن یاری می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما