قیمت بهترین برنج هاشمی دانه بلند

برنج هاشمی دانه بلند

برنج هاشمی دانه بلند ازقدیم الایام به عنوان برنج ایرانی با طعم وبوی مطبوع در بین تمام ایرانیان زبانزد عام و خاص می باشد . بوی مطبوع برنج ایرانی به گونه ای هست که به بازارهای جهانی هم راه پیدا کرده . از میان انواع برنج های ایرانی برنج هاشمی دانه بلند از شهرت ویژه ای برخوردار هست و به عنوان بهترین نوع در میان خاناده های ایرانی شناخته شده است .

برنج دانه بلند هاشمی علاوه بر بوی مطبوع به لحاظ ارزش غذایی نیز حایز اهمیت می باشد.برنج دانه بلند هاشمی در شمال کشور کشت می شودو به لحاظ معط بودن و خوش پخت بودن از شهرت جهانی برخور دار است یکی از دلایل خوش پخت بودن و ممتاز بودن برنج دانه بلند هاشمی درست شکستگی و خرد شدن آن نسبت به سایر برنج ها کمتر است شکل ان به صورت دانه بلند قلمی و رنگ آن سفید مایل به کرم می باشدو قد مناسب برنج از خصیصه های آن هست و ساعت ها بعد از پخت نیز خوش خوراک و نرم باقی می ماند .

قیمت بهترین برنج هاشمی دانه بلند

نکاتی درباره فواید برنج

نکاتی درباره فواید برنج برنج هاشمی ممتاز

برنج هاشمی ممتاز دارای فواید قابل تاملی می باشد که برایتان ارائه می دهیم :

برنج دانه بلند هاشمی ممتاز نیرو بخش طبیعی است و هیچ گونه ماده افزودنی درآن بکار نرفته است .فاقد کلسترول هست و به آسانی هضم می شود . و دارای پروتیین می باشد که برای رشد و ترمیم ماهیچه ها ضروری است .چربی کمتری دارد و برای کاهش وزن مناسب می باشد . برنج هاشمی ممتازدارای ویتامین ب 1 هست که در تندرستی و سالم ماندن قلب و سیستم عصبی نقش بسزایی دارد باتوجه به اینکه نشاسته مقوامی دارد برای سلامتی روده ها مفید است از دیگر موارد بارز و خاصیت برنج هاشمی ممتاز می توان به کم بودن سدیم اشاره کرد که برای افراد دارای فشار خون بالا توصیه می شود و ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر برنج ها دارد

آشنایی با قیمت انواع برنج هاشمی دانه بلند

آشنایی با قیمت انواع برنج هاشمی دانه بلند انواع برنج هاشمی

دانه های انواع برنج هاشمی بطور معمول بصورت کشیده و نسبت به سایر گونه های آن چاق است رنگ دانه های انواع این برنج سفید و مایل به کرم است ظاهر مناسب و مطلبو و حفظ نرمی تا مدت زمان زیادی پس از پخت و حفظ عطر آن از خصایش انواع برنج های هاشمی می باشد . نکته مهم در انواع برنج هاشمی به منطقه کشت آن است که مرغوبیت آن را مشخص می کند . و انواع مرغوب آن در مناطق مازندران و گیلان از لحاظ کیفیت کاشته می شود . و قیمت های آن نیز به لحاظ کیفی و کمی در بازار متفاوت می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.