قیمت انواع برنج لاشه عمده

برنج لاشه یکی از مقرون به صرفه ترین انواع برنج ها در بازار است. به عبارت دیگر می توان بهترین انواع برنج ایرانی را که به صورت لاشه به فروش می رسند با قیمتی ارزان تر خریداری نمود. البته قیمت انواع برنج لاشه عمده، با توجه به میزان مرغوبیت آن، متفاوت است. علاوه بر این، عوامل دیگری مانند زمان عرضه محصول، پاک بودن یا نبودن برنج از انواع سنگ ریزه، نوع فروش و … نیز در قیمت آن تاثیرگذار می باشد. چنانچه تمایل دارید تا از آخرین قیمت انواع برنج لاشه فله ای در بازار مطلع شوید، همراه ما باشید.

قیمت انواع برنج لاشه عمده

همه چیز درباره برنج لاشه ایرانی

همه چیز درباره برنج لاشه ایرانی

در دنیای برنج ها، اصطلاحات بسیاری وجود دارد که هنگام خرید، حتما به آن ها بر می خورید. دسته ای از این اصطلاحات، مربوط به اندازه دانه های برنج می باشند. در ابتدا، یعنی هنگامی که برنج از زمین می روید، دانه ها، همه سالم و کامل هستند؛ اما برخی از این دانه های سالم، در حین عملیات برداشت و یا حتی در هنگام فرآوری آن ها در کارخانه، دچار شکستگی می شوند. در عملیات بوجاری، دانه های سالم و شکسته از هم جدا شده و به این ترتیب انواع برنج با نام های لاشه، نیم دانه، دانه و … به وجود می آیند.

برنج لاشه نوعی برنج است که دانه ها در آن به صورت شکسته می باشند. البته دانه های برنج لاشه، آن چنان هم ریز نیستند بلکه اندازه آن ها عمدتا به اندازه دو سوم برنج سالم می باشند.

غیر از این مورد، این نوع برنج تفاوتی با برنج های مرغوب ندارد. به عبارت دیگر، برنج لاشه، به لحاظ عطر و طعم، کیفیت پخت، ارزش غذایی و … با برنج های مرغوب یکسان است. البته متخصصان معتقدند که برنج لاشه، از هضم آسان تری برخوردار می باشد.

همانطور که گفته شد برنج لاشه، در مقایسه با برنج های دیگر، از قیمت مناسب تری برخوردار است. به همین علت برای مصارف روزانه بسیار مناسب می باشد.

توزیع کنندگان انواع برنج لاشه عمده

توزیع کنندگان انواع برنج لاشه عمده

اگر از کسانی هستید که همواره مقداری زیادی برنج را به صورت عمده خریداری می کنید، حتما می دانید که یافتن یک توزیع کننده خوب، کار دشواری است. لازم است بدانید که این فروشگاه، یکی از توزیع کنندگان برنج لاشه عمده در کشور می باشد.

تنوع بالایی از انواع برنج لاشه، شامل برنج لاشه دانه بلند، عطری و … با انواع برندهای شناخته شده شامل هاشمی، طارم، شیرودی و … قابل عرضه می باشد.

این محصول به صورت فله به فروش می رسد.

در صورتی که قصد اطلاع از قیمت ها و یا خرید را دارید، می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما