فروش ویژه برنج طارم محلی کشت دوم

بهترین نوع برنج ،برنج طارم محلی کشت دوم است .برنج کاشت دوم برنجی است که بعد از کشت اول برداشت می شود کشاورزان مازندرانی به این نوع برنج دنوج هم می گویند.

این برنج خیلی خوش مزه است پخت بسیار عالی دارد طارم محلی یکی از بهترین نوع طارم ها است .برنج های طارم در ایران و دیگر کشور ها طرفداران بسیار زیادی دارد طارم محلی یکی از بهترین و قدیمی آرین برنج فریدونکنار است کشت دوم این برنج به خاطر آب باران پاییزی و آفتاب نسبتا ملایم باعث کیفیت برنج کشت دوم شده‌است

این برنج ها خریداران بسیار زیادی دارند برنج کشت دوم به خاطر شرایط آب و هوایی فریدونکنار ،فقط ا جازه کشت دوم به به شهرستان داده شده است

فروش ویژه برنج طارم محلی کشت دوم

خواص شگفت انگیز برنج برای بدن

خواص شگفت انگیز برنج برای بدن برنج ایرانی یکی از بهترین نوع برنج ها در دنیا است برنج طارم ایرانی پخت خوبی دارد ریز قلم است خوب ری وقت می کشد عطر و بوی بسیار عالی دارد وقتی که لنج را پخت می کنید عطرش همه فضا را پر می کند برنج کهنه طارم پخت بهتری دارد.

برنج تازه طارم را نباید زود پخت کرد باید چند ماهی در انبار بماند پخت برنج بهتر می شود برنج خاصیت های بسیار زیادی دارد مصرف برنج برای کسانی که فشار خون دارند خطری ندارد.

برنج فیبر زیادی دارد و از بروز سرطان جلوگیری می کند مصرف برنج از بیماری آلزایمر جلوگیری می کند ودر برنج چربی و کلسترول ندارد و فیبر زیادی که در برنج است برای قلب و عروق مفید است.

برنج طارم ایرانی در شمال کشور کشت می شود برنج طارم ایرانی انواع مختلفی دارند برنج های طارم عطر و بوی بسیار عالی و دلنشینی دارند.برنج طارم را وقتی می خواهید پخت کنید باید آنها را یک شب قبل آن را خیس کنید چون هر برنج خیس بخورد بیشتر ری و قد می کشد و

پخت بهتری دارد

خرید بهترین انواع برنج طارم محلی کشت دوم

خرید بهترین انواع برنج طارم محلی کشت دوم به برنج کشت دوم ،برنج ارگانیک می گویند برنج کشت دو احتیاج به سم و کود شیمیایی ندارد چون در برنج کشت اول به اندازه کافی از سم و کود پاشی شده است و زمین آماده برای کشت دوم است .

برنج طارم ارگانیک برنجی است که طبیعی رشد کرده است برنج کشت دوم کیفت معطر و طعم بهتری نسبت به برنج کشت اول دارد .بهترین برنج محلی کشت دوم را در فروشگا ه های فریدونکنار و فروشگاه های استان مازندران را خریداری کنید.

برنج کشت دوم در بازار گران تر است برنج کشت دوم را از کشاورزان مستقیم و بدونه واسطه بخرید.خرید برنج عمده و بدونه واسطه ارزان تر است .برنج های ایرانی مازندران بهترین نوع برنج ایرانی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما