فروش ویژه برنج ایرانی 5 کیلویی

برنج از محصولات غذایی محسوب می شود که از دیرباز در کشور کشت می شده است. این محصول در انواع مختلف توسط شالیکاران زحمت کش تولید می شود. برنج ایرانی دانه بلند در بسته بندی های وزنی متنوع روانه بازار فروش می شود. فروش ویژه برنج ایرانی 5 کیلویی، توسط شرکت های معتبر و شناخته شده ای در کشور انجام می شود. در این مرکز برنج ایرانی درجه یک به صورت مستقیم و عمده عرضه می شود. نحوه استعلام قیمت از این مرکز به روش غیر حضوری و اینترنتی امکان پذیر است.

فروش ویژه برنج ایرانی 5 کیلویی

مشخصات برنج طارم رشتی

مشخصات برنج طارم رشتی یکب از ارقام برنج ایرانی، برنج طارم رشتی می باشد که شهرت ویژه ای دارد. در رابطه با مشخصات این محصول باید گفت که منطقه کشت برنج طارم رشتی، فریدونکنار است. از لحاظ ظاهری دارای دانه های بلند و کشیده است و رنگ سفید مایل به کرم دارد.

از دیگر مشخصات برنج طارم رشتی، عطر و بوی خوش آن است که بسیار زیاد است و جزو انواع معطر برنج به شمار می رود. این محصول که در واقع از ارقام برنج طارم می باشد، از نظر کیفیت پخت هم بسیار عالیست و طعم مطلوبی دارد؛ به طوری که حتی بعد از زمان پخت، عطر و طعم آن حفظ شده و باقی می ماند.

برنج طارم رشتی، شباهت فراوانی به برنج طارم محلی دارد. لذا ویژگی های این محصول را نیز دارا می باشد. میزان پروتئین برنج طارم رشتی، حدود 9 درصد است و اندازه دانه های این رقم به طور متوسط، 7/9 میلیمتر می باشد و از جمله اقسام دانه بلند برنج محسوب می شود.

راهنمای خرید برنج ایرانی 5 کیلویی

راهنمای خرید برنج ایرانی 5 کیلویی بسته بندی های برنج ایرانی از نظر وزنی مختلف است. برای خرید برنج ایرانی 5 کیلویی می توانید از خدمات این فروشگاه معتبر استفاده کنید. روش های خرید از این مرکز متفاوت است. اما بهترین شیوه سفارش این محصول که به خریداران توصیه می شود، روش آنلاین است.

خریداران و صادر کنندگان محترم می توانند به سایت های اینترنتی و تخصصی این محصول مراجعه کنند و انواع نمونه های آن را ببینند. بعد از انتخاب محصول مورد نظر، فقط با یک تماس سفارش خود را ثبت کرده و در هر که کجایی بخواهند آن را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

از مزایای این روش تضمین کیفیت محصول است که به وسیله این مجموعه به خریداران داده می شود و بزرگ ترین دغدغه خریدار را در این زمینه رفع می کند. در عین حال قیمتی که برای این محصول ارائه می شود بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. علت آن هم کاهش هزینه ها و حذف شدن واسطه ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما