فروش عمده برنج سر لاشه طارم

  • همانطور که میدانید برنج یکی از غذا های محبوب و خاص ایرانی هاست و مصرف زیادی در هر خانه ی ایرانی دارد.
  • برنج سر لاشه: برنج خالص شکسته ، بدون ریزدانه ها، تمیز بودن برنج ها و یک دست بودن برنج و… یکی خاصیت های برنج سر لاشه طارم است. یکی دیگر از تفاوت آن ها این است که برنج سر لاشه درشت تر از برنج نیم دانه است و سایز دانه ها و درصد داشتن برنج های کامل بیشتر است.
  • برنج سر لاشه با استفاده از ماشین الات و کارخانه ها به وجود می آیند، با استفاده از دستگاه ها دانه های برنج به وسیله ی غربال دانه های شکسته شده ی داخل برنج ها جدا سازی می شوند این برنج هایی که جدا شدند همان برنج های سر لاشه یا نیم دانه هستند.
  • برخی از ویژگی های این نوع برنج : ۱_عطر و طعم خود را حفظ می کنند . ۲_ از ری خوبی هم برخوردار است. ۳_ و از سایر برنج ها از قیمت پایین بر خوردار است.
  • از این نوع برنج بیشتر در پختن شله زرد و برنج دمی استفاده میکنند. این برنج بسیار خوش پخت است ولی به دلیل داشتن دانه های شکسته و نداشتن ظاهری یک دست مناسب مهمانی نیست و بیشتر برای مصرف خانگی استفاده میشود.

فروش عمده برنج سر لاشه طارم

انواع مختلف برنج سر لاشه طارم

انواع مختلف برنج سر لاشه طارم همان طور که برنج کامل طارم عطر و طعم خوبی دارد و از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار است در برنج های سر لاشه نیز همان طعم و عطر وجود دارد برای مثال:

برنج سر لاشه طارم فریدون کنار: طعم و عطر بیشتر دارد.

برنج سر لاشه طارم هاشمی: عطر زیاد و خوش پخت بودن آن این برنج را خاص کرده است.

برنج سر لاشه دم سیاه: این نوع سر لاشه بسیار کمیاب و نایاب است زیرا دارای عطر زیاد و پاک و تمیز است.

برنج سر لاشه دم زرد: ویژگی این برنج ،تمیزی و دارا بودن پخت مطلوب است.

خرید انواع برنج سر لاشه طارم

خرید انواع برنج سر لاشه طارم خرید برنج سر لاشه طارم معمولا به صورت عمده و از کار خانه ها خریداری می کنند به همین دلیل است که برنج سر لاشه با قیمت ارزان تر می تواند به دست مصرف کننده گان برسد.

شناختن برنج سر لاشه اصل بسیار کار دشوار و سختی است و فقط خریدار و فروشنده ای که تجربه ی زیاد داشته باشد می تواند در این کار موفق شود یکی از دلایلی که آن ها خرید خود را از کارخانه به صورت مستقیم انجام میدهند این است که بتوانند برنج سر لاشه طارم اصل را تهیه کنند.

مراکزی وجود دارد که فروش برنج سر لاشه طارم را انجام می دهند و به صورت مستقیم به دست مصرف کننده گان میرسانند و تفاوت قیمت آن ها می تواند به عوامل مختلفی مانند ؛تفاوت در بسته بندی و…. بستگی داشته باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما