فروش انواع برنج لاشه ایرانی

برنج از مهمترین غلات و اقلام غذایی است. هم اکنون نیمی از جمعیت جهان از برنج به عنوان غذای اصلی استفاده می کنند. برنج لاشه درواقع همان دانه های برنج هستند که در هنگام سفید شدن در کارخانه به دلیل مقاوم نبودن شکسته می شوند که به وسیله دستگاه بوجار از هم جدا میشوند و در بسته بندی های جداگانه وارد بازار می شوند. برنج لاشه ایرانی یکی از انواع برنج سفید می باشد. به طور معمول اندازه ها بیشتر از نصف یک دانه برنج و کمتر از یک دانه برنج کامل دارد به همین منظور به آن برنج لاشه گفته می‌شود. برنج لاشه از لحاظ کیفیت و پخت با نمونه اصلی خود تفاوتی ندارد و ارزش غذایی همانند سایر برنج ها دارا می باشد. تنها تفاوت آن در اندازه آن میباشد.برنج لاشه ایرانی را می تواند در تمامی فروشگاه‌های توزیع برنج تهیه کرد.از انواع برنج لاشه می‌تواند به برنج لاشه فله ای و برنج لاشه صادراتی اشاره کرد. نوع فله ای آن در وزن های مختلف از نیم کیلو گرم به بالا در فروشگاه ها در دسترس می باشد. نوع صادراتی نیز همانطور که از اسمش پیداست برای صادرات خریداری و ارسال می گردد.

فروش انواع برنج لاشه ایرانی

خواص کربوهیدرات موجود در برنج

خواص کربوهیدرات موجود در برنج درکل در هر ۱۳۰ گرم برنج ۲۸ گرم کربوهیدرات موجود می باشد که به تفکیک زیر می توان به آن اشاره کرد. فیبر غذایی چهاردهم گرم قند یک دهم گرم.کربوهیدارت ها همان قند ها، نشاسته و فیبرها در مواد غذایی هستند.قند و نشاسته موجود در برنج ۸ گرم در ۱۳۰ گرم می باشد که مقدار کمی است و برای افراد دارای بیماری دیابت نگران کننده نیست. برنج لاشه ایرانی حاوی مقداری ویتامین دی است که این ویتامین را بدن انسان توسط نور خورشید جذب می‌کند و برای سلامت بدن و استخوان ها مفید می باشد. برنج سفید دارای مقدار کمی ویتامین b۱۲ نیز می‌باشد که برای بهبود کارکرد قلب، بهبود سیستم عصبی، تقویت حافظه و بینایی می شود. همچنین دارای ویتامین ث است که برای سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از خون مفید می باشد.

عرضه انواع برنج لاشه ایرانی

عرضه انواع برنج لاشه ایرانی بزرگترین تولید کننده برنج در ایران را میتوان قسمت شمال کشور دانست که به واسطه آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز منطقه سهم بزرگی از تولید برنج و بازار فروش آن را دارد. برنج پس از تولید در شالیزار ها به کارخانه های شالیکوبی ارسال می شود که در آنجا بعد از جدا کردن دانه برنج به تفکیک سایز آن توسط دستگاه پرداخته می شود. پس از جدا سازی و بسته بندی به تفکیک سایز برنج ها کامل، لاشه و نیم دانه به بازار فروش ارسال می شود. برنج لاشه ایرانی را می‌توان در تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپر مارکت ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه های عرضه برنج و حبوبات و فروشگاه اینترنتی سراسر کشور تهیه و مورد استفاده قرار داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما