فروشگاه عرضه برنج طارم هاشمی شمال

فروشگاه عرضه برنج طارم هاشمی شمال، بهترین و با کیفیت ترین برنج را عرضه می کند. این فروشگاه برنج طارم را به روش مستقیم تولید به مصرف به هر منطقه ای از کشور که سفارش داده شده باشد در کمترین زمان می رساند. این فروشگاه بهترین برنج کشور را در اختیار دارد و با مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. این محصول به روش کاملا ارگانیک پرورش یافته است.

فروشگاه عرضه برنج طارم هاشمی شمال

انواع برنج طارم را بشناسید

انواع برنج طارم را بشناسید برنج های طارم، انواع مختلفی دارند؛

 1. هاشمی که این نوع برنج، بلند و رنگ این برنج مایل به سفید نزدیک به کرم است از نوع طارم عطری بزرگتر و عطر کمتری دارد.
 2. برنج طارم عطری که بسیار پرطرفدار است و درشت تر است است کیفیت آن عالی و پختی بسیار خوب و با برنج هاشمی و کاظمی رقابت می کند. این برنج برای مهمانی ها و مجالس مناسب بوده و از لحاظ قیمت نیز مثل برنج کاظمی و هاشمی است.
 3. نوع دیگر این برنج برنج طارم صدری است که دارای عطر و طعم بیشتری بوده نسبت به برنج اصلی رنگ آن کمی سفیده نزدیک به کرم جنس برنج سفت تر می باشد. پروتئین آن از برنج های دیگر بیشتر است و بسیار خوش پخت است و ماندگاری عالی دارد. این برنج عطر و طعم بی نظیری دارد.
 4. برنج دیگری که جزو این خانواده است طارم سیاه است که عطر و طعم عالی دارد و رنگ آن سفید نزدیک به کرم است. این برنج بلند قد و بلند است.
 5. از دیگر برنج‌ها، برنج طارم سنگی است که از تمام برنج ها خوش طعم تر است و این نوع برنج نباتی رنگ است و پخت آن عالی است. این برنج از لحاظ ظاهری کوتاه‌تر از برنج هاشمی و دم سیاه است.
 6. برنج طارم ساحل کنار نوعی برنج مرغوب و با کیفیت است که از قیمت مناسبی برخوردار بوده و برنجی خوش عطر و خوش پخت است از دیگر برنج ها هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بهتر است.

موارد تأثیرگذار بر قیمت برنج طارم هاشمی شمال

موارد تأثیرگذار بر قیمت برنج طارم هاشمی شمال برنج طارم محلی بهترین نوع برنج است که از عطر و طعم بسیار خوبی برخوردار است. این برنج قیمتی مناب نسبت به دیگر برنج ها دارد. این نوع برنج مواردی که بر روی قیمت برنج طارم هاشمی شمال تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد عبارتند:

 1. وقتی که عرضه برنج زیاد می شود قیمت آن کمتر شود ولی در موارد استثنایی مانند شب‌های عید قیمت آن اضافه می‌شود.
 2. در میان انواع برنج های طارم نوع کم محصول آن قیمت بیشتری نسبت به نوع کم محصول آن دارد مثل برنج دم سیاه.
 3. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار قیمت برنج منطقه کاشت برنج است و خاک و آب و هوای مساعد می باشد که به عمل می آید و بسیار مرغوب تر از سایر برنج ها خواهد بود.
 4. از دیگر عواملی که تاثیر گذار است می توان نام برد که بوجاری باشد و قیمت آن از دیگر برنج ها بیشتر است زیرا این رنج شکسته اش از برنج سالم جدا میشود و قیمتش متفاوت می شود.
 5. از دیگر مواردی که تاثیرگذار است یکدست بودن برنج است چه موقع پخت یک دست پست و عالی به دست می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما