عرضه کنندگان برنج طارم محلی فریدونکنار

برنج طارم محلی فریدونکنار یکی‌از شالیزارهای حوزه‌ فریدونکنار میباشد و در بسته بندی های 10 و 6 کیلویی عرضه می گردد. این برنج تماماً خالص از سوله های آسیاب برنج بیرون گردیده و در بسته بندی های مختلفی قرار داده شد‌ه‌است. از آن جا که این برنج درصد نصفه دانه ها و ناخالصی ها بسیار معدود و ناچیز میباشد. نياز به هزينه هاي اضافي براي كشت و آراسته سازي ديده نشده میباشد و سبب ساز گردیده تا قيمت نهايي اين برنج كاهش زيادي يابد. در شکل خرید عمده می‌توانید با شماره های پایین با ما تماس حاصل نمایید.

عرضه کنندگان برنج طارم محلی فریدونکنار

با برنج طارم آشنا شوید

با برنج طارم آشنا شوید خرید عمده همچنین می توانید با شماره های زیر با ما تماس بگیرید. طرز پخت برنج طارم شمال ابتدا باید برنج را 2 تا 3 ساعت در آب و نمک خیس کنیم ، سپس آن را بشوییم و با مقداری آب و نمک روی حرارت قرار دهیم تا جوش بیاید. برای تخلیه برنج ، ابتدا یک دانه برنج را با انگشت له کرده یا در دهان خود قرار دهید تا از نرم بودن دانه های برنج اطمینان حاصل کنید ، سپس تخلیه کنید تا آب اضافی آن گرفته شود. برنج را در قابلمه بریزید ، اجازه دهید دم بکشد و آماده سرو است.

نحوه پخت برنج (کته) پس از خیساندن و شستن برنج ، مقدار آب برای پخت کته باید به حدی باشد که نوک انگشت در بالای سطح برنج قرار گیرد. در واقع هرچه مقدار آب بیشتر باشد ، باعث شل شدن برنج و بالعکس می شود. مقداری نمک اضافه کرده و روی حرارت قرار دهید. به محض جوش آمدن ، حرارت را کم کنید تا آرام بجوشد و بپزد.

قیمت انواع برنج طارم محلی فریدونکنار

قیمت انواع برنج طارم محلی فریدونکنار برنج طارم دانه بلند از نظر شکل ظاهری و کیفیت تا حدودی شبیه برنج هاشمی و طارم است. اما از نظر رایحه ، با انواع برنج محلی و با کیفیت کمی کمتر است. قیمت پایین این نوع برنج نیز در مقایسه با برنج محلی قابل توجه است. بنابراین ، انتخاب این برنج ایرانی نسبت به انواع برنج خارجی از نظر مشتریان منطقی تر است. صنایع بسته بندی بهزاد یک واحد تجاری فعال در زمینه مواد غذایی ، به ویژه برنج های ایرانی با کیفیت بالا است.

تاریخچه این واحد از تجارت سنتی و خانوادگی نشات می گیرد که در سال 1991 گواهینامه ثبت نام تجاری بهزاد را دریافت کرده و ماشین های مدرن را در صنایع تبدیلی به آن افزوده است. برنج به روش جدیدی مانند مرتب سازی رنگ و ماشین آلات بسته بندی خودکار و ظرفیت سازی کار می کند.

برای تهیه مستقیم برنج طارم محلی فریدونکنار می توانید به صورت حضوری و تلفنی اقدام بفرمایید کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان می باشند. همچنین می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما