عرضه کننده برنج طارم محلی اعلا

عرضه کننده برنج طارم محلی اعلا انواع و اقسام این برنج را به صورت عمده و بدون واسطه وارد بازارهای سراسر کشور نموده و دسترسی مشتریان را به انواع مختلف آن راحت می کند. لذا به دلیل تنوعی که در انواع آن وجود دارد و به علت کیفیت های بالا و قیمت های مناسب نظر همگان را به خود جلب نموده است. عرضه کننده برنج طارم محلی اعلا

همه چیز درباره برنج طارم محلی

همه چیز درباره برنج طارم محلی برنج طارم محلی از ارقام سفید مایل به کرم بوده و دانه های کشیده ای دارد و بسته به نوع و حاصلخیزی خاک، آب و هوای منطقه، نوع آب و کود مصرفی، تجربه و مهارت کشاورز و زاویه تابش نور خورشید دارای کیفیت و میزان ری متفاوتی می باشد و از عطر و طعم منحصر به فردی نیز برخوردار می باشد.

برنج طارم در مناطق فریدونکنار کشت شده و به دلیل اینکه گیاه آن در برابر کرم خوردگی مقاومت دارد به کود کمتری در فرایند رشد نیازمند است به همین دلیل ارگانیک و طبیعی تر می باشد. همچنین به دلیل درجه کم ژلاتینی شدن، پروتئین و چربی پایین زود هضم و خوش خوراک می باشد.

برنج طارم با آب های رودخانه ای که دارای املاح و مواد معدنی است آبیاری می شود و به دلیل اینکه این آب دارای هدایت الکتریکی و قلیایی است به کود نیازی ندارد. همچنین دانه های خشک و سختی دارد که در صورت کهنه بودن بعد از پخت ری بیشتری می دهد و نوع تازه آن نیز عطر و بوی بیشتری دارد.

خرید فله ای برنج طارم محلی

خرید فله ای برنج طارم محلی خرید فله ای برنج طارم محلی در انواع و اقسام مختلف و به وفور انجام می شود که به دلیل تنوعی که در گونه های آن وجود دارد نیاز تمام مشتریان پوشش داده می شود. همچنین کیفیت های اعلا و قیمت های مناسب آن رضایتمندی مشتریان را بر انگیخته است.

برنج طارم محلی از گونه های کم محصول ولی با کیفیت بالا است که به دو صورت دمکش شده و آبکش شده پخته می شود و بهترین روش پخت آن دمکش شده است چون در این روش پخت آب برنج دور ریخته نمی شود. به همین دلیل خواص آن از بین نخواهد رفت و عطر و طعم آن ماندگار می باشد.

برنج طارم در انواع تمام دانه و نیم دانه ارائه می شود که نوع تمام دانه برای مجالس و میهمانی ها مناسب بوده و نوع نیم دانه نیز برای مصارف روزانه مناسب می باشد. همچنین دارای طبع سردی است و به دلیل طبیعی بودن دارای خواص بالایی بوده و مصرف آن برای تمام سنین مفید است و نیاز بدن را به انواع ویتامین ها و مواد معدنی تامین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما