عرضه مستقیم برنج کشت دوم

در برخی نقاط شمال کشور، به دلیل شرایط آب، هوایی و خاک مناسبی که وجود دارد، کشاورزان کار اساسی خود را کاشت و برداشت انواع برنج از جمله، برنج کشت دوم قرار داده اند. به دلیل آن که برنج، غذای محبوب ما ایرانی ها به شمار می آید و مصرف آن بسیار پر طرفدار است. در کشور، عرضه مستقیم برنج کشت دوم سعی در عرضه برنج با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب دارد.

عرضه مستقیم برنج کشت دوم

نکاتی جالب درباره برنج ایرانی صادراتی

نکاتی جالب درباره برنج ایرانی صادراتی در صورتی که قصد صادرات برنج مجلسی و یا برنج تشریفاتی را به کشورهای دیگر دارید. برای شروع، آیا اطلاعی در مورد این نوع برنج دارید. این اطلاعات را افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند، می توانید پرس و جو نمایید و یا همراه ما باشید تا نکاتی جالب درباره برنج ایرانی صادراتی، به شما اطلاع دهیم.

  • در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که در کاشت برنج کشت دوم از خاک ارگانیک بهتر است استفاده شده باشد تا برنج از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در این نوع برنج، به هیچ عنوان خاک برنج دیده نمی شود.
  • در برنج کشت دوم، برنج به صورت یک دست و اندازه است، علاوه بر آن که بوی خامی خوبی دارد.
  • در برنج مجلسی، برنج در حین پخت بسیار معطر و طعم خوبی نیز دارد، ضمن آن که برنج قد کشیده می شود، در برنج تشریفاتی، رنگ برنج استخوانی است و بر روی برنج رگه هایی دیده می شود.
  • در برنج کشت دوم، به هیچ عنوان برنج شکسته و خورد شده نیز وجود ندارد.

بررسی بازار داخلی برنج کشت دوم

بررسی بازار داخلی برنج کشت دوم در کاشت و برداشت برنج کشت دوم کشاورزان بسیاری مشغول به کار هستند. به دلیل آن که دست دلالان و سودجویان بسیاری در بازار برنج وجود دارد که برنج را با کیفیت پایین و قیمت بالا به فروش می رسانند، افرادی هستند که به صورت بی واسطه و عمده از کشاورز برنج را خریداری و با قیمتی مناسب و ارزان تر در بازار پخش می کنند. در صورت خرید مستقیم از این افرد، در کیفیت و قیمت به شما تضمین داده می شود. با وجود این که در کشور، برداشت برنج کشت دوم به وفور صورت می گیرد.

در بررسی بازار داخلی برنج کشت دوم، نوسان قیمت بسیار وجود دارد. به همین علت قیمت را وزارت کشاورزی بر اساس کیفیت، درجه، نوع برنج و بسیاری دیگر از امور طبق تعرفه مشخصی تعیین و سپس برای فروش روانه بازار می شود. در حال حاضر، برنج کشت دوم به صورت بسته بندی و یا باز در بازار وجود دارد. در صورت خرید، به شکل بسته بندی بر روی بسته نوع برنج و تاییدیه وزارت بهداشت باید برچسب خورده باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما