عرضه انواع برنج هاشمی اعلا اصفهان

برای پخت غذاهای ایرانی، انواع برنج هاشمی اعلا اصفهان از نمونه های پرطرفدار است که در رستوران ها و خانه ها سرو می شود. این محصول از نظر شکل ظاهری و بعد از پخت ویژگی های کیفی خارق العاده ای دارد که در کنار طعم بی نظیر آن را به محصولی پرطرفدار بدل کرده است. در این مقاله ضمن آنالیز مشخصات این رقم برنج، چگونگی خرید آن از مراکز عرضه مستقیم را بررسی می کنیم.

عرضه انواع برنج هاشمی اعلا اصفهان

برنج هاشمی اعلا چه مشخصاتی دارد؟

برنج هاشمی اعلا چه مشخصاتی دارد؟ برنج هاشمی نسبت به ارقام دیگر این محصول که در شمال کشور و دیگر استان ها کشت می شوند دارای دانه های کشیده و سفت تری است. تولید برنج رقم هاشمی اولین بار در سال 1370 به سطح تجاری رسید. شاید برایتان جالب باشد که علت نامگذاری این برنج به هاشمی آن است که فردی بنام یوسف هاشمی توانست آن را کشف و به بازار معرفی کند.

برنج هاشمی اعلا قبل و بعد از پخت ویژگی های کیفی مختلفی دارد. دانه های سفید و نسبتاً شیری رنگ همراه با عطر بی نظیر و فوق العاده از بارزترین مشخصه نوع خشک این برنج به شمار می آیند. برنج هاشمی بعد از پخت حدود دو برابر قد می کشد و به همین علت نوعی برنج مجلسی برای مراسم های مختلف به شمار می آید.

از نظر نوع کشت نیز برنج هاشمی به دو نوع سرد و گرم دسته بندی می شوند که از نظر مشخصات کیفی تفاوتی با یکدیگر ندارند. برنج هاشمی سرد نسبت به نوع گرم حدود 15 تا 20 روز دیرتر می رسد و به همین علت فصل برداشت آن اندکی دیرتر از رقم گرم می باشد.

فروش انواع برنج هاشمی اعلا

فروش انواع برنج هاشمی اعلا در بازار داخلی عرضه برنج هاشمی اعلا با شیوه های مختلفی صورت می گیرد. برخی از شرکت های بسته بندی اقدام به عرضه این مصحول در بسته های یک، پنج و ده کیلوگرمی می کنند که کاملاً سورت شده و یکدست هستند.

عرضه فله و کیلویی این محصول در استان های مختلف کشور نیز بسیار رایج است که به علت قیمت نسبتاً بالا طرفداران بیشتری دارد. البته باید خاطر نشان کنیم که طی سالهای اخیر نوسانات بازار سبب روند رو به رشد قیمت هر کیلو انواع برنج هاشمی اصفهان و دیگر نمونه های کشت شده در کشور شده اند.

به عنوان مثال هزینه های تولید، کاهش میزان عرضه در برخی فصول سال، روند واردات بی رویه برنج هندی و عدم حمایت دولت از برنج کاران برخی از عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت برنج هاشمی اعلا به شمار می آیند.

به همین علت برای حذف چالش های پیش روی خریداران عمده و امکان تامین بهترین رقم این برنج در تمام طول سال، نمایندگان فروش برنج هاشمی این مرکز به صورت آنلاین و شبانه روزی آماده خدمات رسانی به فعالین بازار هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما