صادرکننده برترین برنج لاشه هاشمی عمده

بازرگانی برنج زرین کشت فریدونکنار صادر کننده برترین برنج لاشه هاشمی عمده است ، این مجموعه دارای کارخانه شالیکوبی و کارگاه سورت و بسته بندی کامپیوتری است. فعالیت این مجموعه تبدیل شالی ، بسته بندی ، فروش خرده و عمده برنج ، و ارسال ان به تمام نقاط جهان است.

صادرکننده برترین برنج لاشه هاشمی عمده

همه چیز درباره برنج محلی

همه چیز درباره برنج محلی برنج هاشمی از نمونه برنج های معطر ایرانی هست که در مقابل سایر اقلام برنج داخلی و خارجی به وضوح طعم و عطر دلنشین خود را نشان می دهد و سایر اقلام را از حیث رایحه و عطر می توان بعد از برنج هاشمی قرار داد.

برنج هاشمی در دهه هفتاد از گیلان و مازندران متداول شد و دارای دانه هایی قلمی کشیده و رنگ سفید متمایل به کرم است و دارای کیفیتی عالی و مطبوع است. این برنج بیشترین سطح کشت را در شمال کشور داراست که به دلیل شکل ظاهری ، بازار پسند بودن و خوش پخت بودن آن است. به برنج های شکسته ای که نصف برنج سالم و بزرگتر از برنج نیم دانه هستند برنج لاشه گفته می شود.

این دانه ها که معمولا کمتر از 2/3 برنج معمولی هستند به دلیل مقاوم نبودن در کارخانه شالیکوبی هنگام سفید شدن شکسته می شوند. برای جداکردن این برنج ها از دستگاه غربال کننده برنج استفاده می شود.

دانه های شکسته از دانه های سالم جدا می شوند و در بسته بندی های جداگانه در بازار به فروش می روند. برنج های لاشه در مقایسه با سایر انواع برنج هضم راحت تری دارد، در دسر هایی مانند شعله زرد، شیربرنج و دسرهای دیگر استفاده می شود.

این برنج لاشه خوش طعم است که به دلیل مرغوبیت برنج هاشمی می باشد. طرز پخت برنج لاشه شبیه برنج سالم است که از دو روش کته و آبکشی می توان ان را انجام داد.

قیمت باورنکردنی برنج لاشه هاشمی عمده

قیمت باورنکردنی برنج لاشه هاشمی عمده از دیگر مزیت های برنج لاشه هاشمی مرغون به صرفه بودن ان است،برنج لاشه فله ای در مقایسه با سایر ارقام برنج از قیمت مناسب تری برخوردار است و با توجه به اینکه در حال حاضر برنج یکی از اقلام پرمصرف در غذای خانواده های ایرانی محسوب می شود و اکثر خانواده به عنوان غذای اصلی به آن وابسته هستند پیدا کردن برنج با قیمت مناسب از اهمیت ویژه ای برای خانواده ها برخوردار است و برنج لاشه هاشمی از این جهت هم به کمک خانواده ها آمده و به مدیریت سبد تغذیه ای خانوار کمک می کند و دست خانواده در انتخاب مواد غذایی مفید دیگر در کنار این نوع برنج باز تر می باشد از طرفی در عین قیمت مناسب از خواص دیگر برنج هم برخوردار است، و برای مصرف عمومی خانواده می تواند گزینه مناسبی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما