شرکت فروش برنج طارم درجه یک

برنج طارم درجه یک از انواع برنج محلی مرغوب و ممتاز محسوب می شود که در بین انواع برنج کشت شده دارای قیمت بالاتری است زیرا از هر نظر کیفیت بالایی دارد و پخت آن بسیار عالی است و از همه مهمتر اینکه بسیار خوشمزه می باشد.

شرکت فروش برنج طارم دانه بلند همیشه انواع تازه برداشت شده این محصول را که دارای کیفیت بالایی هستند و از دانه های سالم برنج تشکیل شده‌اند به صورت بسته بندی شده در مقادیر عمده در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

شرکت فروش برنج طارم درجه یک

مشخصات برنج طارم درجه یک

مشخصات برنج طارم درجه یک

  • برنج طارم استخوانی همان طور که از اسم آن می‌توان تشخیص داد دارای رنگ استخوانی می باشد.
  • این نوع از برنج دارای عطری خوش و فراوان است به گونه‌ای که از فاصله چندین متری می‌توان روی آن را احساس کرد.
  • نوع برنج درجه یک طارم از دانه های سالم و بدون شکستگی تهیه شده است.
  • کاملاً تمیز و پاک شده می باشد و در بین دانه های آن هیچ گونه مواد اضافه ای وجود ندارد.
  • به صورت بسته بندی شده در وزن های مختلف موجود می باشد.
  • این برنج از نظر ظاهری دارای قد کشیده می باشد همچنین قطر این برنج تقریباً زیاد می باشد.
  • بعد از پخت بافت نرمی دارد و مغز آن کاملاً پخته می شود و تا مدت زمان زیادی بعد از پخت می تواند کیفیت خود را از نظر مزه و بو حفظ کند.

برنج طارم به سبب خوش پخت بودن و همینطور طعم بسیار خوبی که دارد امروزه در لیست پر مصرف ترین انواع برنج محلی قرار گرفته است و به دلیل پخت بسیار خوبی که دارد امروزه در پذیرایی ها نیز از آن به فراوانی استفاده می‌کنند این نوع از برنج قابلیت پخت به صورت آبکش شده و دم پخت را هر دو دارا می باشد و برای پخت آن لازم است که دقت فراوانی داشته باشیم تا بتوانیم آن را به صورت دانه دانه تهیه کنیم.

خرید عمده انواع برنج طارم درجه یک

خرید عمده انواع برنج طارم درجه یک خرید عمده انواع برنج طارم درجه یک را می‌توان به صورت مستقیم و غیر مستقیم از سوی این مرکز با قیمتی مناسب انجام داد و با وجود اینکه میزان برداشت سالانه این نوع از بین در نقاط مختلفی از کشور زیاد است بنابراین در طول سال به میزان کافی در بازار عرضه می‌شود تا مشتریان بتوانند در هنگام خرید با مشکل کمبود روبرو نشوند.

خرید عمده برنج طارم همیشه با قیمتی مناسب در انجام می گیرد زیرا عمده بودن بر روی قیمت آن تاثیر گذار است و باعث می شود که به ازای خرید هر مقداری از آن مبلغ کمتری را پرداخت کرد که این ویژگی برای افراد خریدار بسیار حائز اهمیت می باشد ضمن اینکه در کنار داشتن قیمت پایین برنج از کیفیت بالایی هم برخوردار می‌باشد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.