شرکت عرضه برنج عطری

برنج غذایی است که در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد. بیشترین تولید و مصرف برنج عطری متعلق به قاره آسیا است. خوب است بدانید ایران نیز بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان برنج عطری حرفی برای گفتن دارد. برنج عطری دارای انواع گوناگونی است. برنج طارم، صدری و هاشمی نمونه هایی از برنج عطری هستند. البته گاهی اوقات به دلیل تقلب در فروش برنج خوش عطر واقعی، تشخیص برنج با عطر طبیعی یا مصنوعی کار دشواری است.

نوعی از برنج عطری بوی مخصوص به خود را دارد که به راحتی قابل شناسایی است. متاسفانه برخی مواقع با خیس شدن برنج یا نگهداری نادرست آن، عطر حقیقی برنج از بین می رود. بعضی از خوش عطر ترین برنج های ایرانی عبارتند از: برنج عطری هاشمی، برنج صدری دم سیاه و برنج علی کاظمی. این برنج ها از آن دسته برنج های خوش عطر ایرانی هستند که همواره زبانزد خاص و عام بوده اند و سهم قابل توجهی از صادرات ایران را تشکیل می دهند. شرکت های عرضه برنج عطری در ایران بسیار هستند و برای خرید عمده می توان به دفاتر آنان مراجعه کرد یا به صورت خرده از فروشگاه ها یا مغازه ها خریداری نمود.

شرکت عرضه برنج عطری

درباره برنج قهوه ای چه می دانید؟

درباره برنج قهوه ای چه می دانید؟ برنج قهوه ای در واقع همان برنج معمولی است با این تفاوت که پوسته یا سبوس برنج از آن جدا نشده است. جویدن برنج قهوه ای نسبت به برنج سفید زمان بر تر می باشد. برنج قهوه ای در مقایسه با برنج سفید خواص بی شماری دارد.زیرا هنگام تبدیل برنج قهوه ای به برنج سفید، تقریبا تمام مواد مغذی موجود در آن از بین می رود. علاوه بر این، آرد برنج قهوه ای منبع کامل موادی چون آهن،کلسیم، پتاسیم، ویتامین های گروه ب، ویتامین ای، ویتامین کا، پروتئین و… است.تنظیم قند خون، آنتی اکسیدان قوی، جلوگیری از چاقی، مبارزه با آلزایمر،کنترل استرس، تضمین سلامتی دستگاه گوارش، بهبود فعالیت های قلب، تنظیم کلسترول، پیشگیری از سرطان، سلامتی استخوان ها، درمان مشکلات خواب، تقویت سیستم ایمنی و عصبی و مبارزه با افسردگی نمونه هایی از فواید برنج قهوه ای هستند.

معتبرترین فروشندگان برنج عطری

معتبرترین فروشندگان برنج عطری بسیاری از افراد بر این باورند که تنها یک شهر در ایران وجود دارد که بهترین برنج عطری را تولید می کند ولی این یک عقیده غلط است چرا که بسیاری از شهر های شمالی و جنوبی ایران در صورت کشت منظم و شالیکوبی اصولی، بهترین برنج عطری کشور به دست می آید. البته برنج های تولیدی در ایران بی نظیر هستند به همین علت بسیاری از تجار متقلب برنج شهر های دیگر را با نام برنج گیلان عرضه می کنند. بهترین و گران ترین برنج عطری ایران، برنج صدری دم سیاه است که به دلیل قد کشیدن زیاد حین پخت و خوش عطر و طعم بودن آن،پرطرفدار ترین برنج محسوب می شود.برنج صدری دم سیاه سرد به دلیل اینکه فقط در بعضی روستا های گیلان کشت می شود باید آن را از فروشندگان برنج ایرانی صادراتی خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما