شرکت صادرات برنج هاشمی حاج حسین

تنوع در دنیای برنج های ایرانی بسیار زیاد می باشد، در این بین برنج هاشمی از استقبال خرید بالایی برخوردار می باشد و نمونه های متنوعی دارد. به عنوان مثال برنج هاشمی حسن سرایی، برنج هاشمی دودی، برنج هاشمی طارم و … همه از نمونه های با کیفیت این برنج هستند.

شرکت صادرات برنج هاشمی حاج حسین با توجه به استقبال خرید بالا نسبت به سری از محصولات با کیفیت ترین برنج را در قالب بسته بندی های ویژه در اختیار مشتریان خارجی خود قرار می دهند.

شرکت صادرات برنج هاشمی حاج حسین

مشخصات کامل برنج هاشمی حاج حسین

مشخصات کامل برنج هاشمی حاج حسین از با کیفیت ترین انواع برنج ایرانی می توانیم به برنج هاشمی حاج حسین اشاره داشته باشیم. این برنج خوشپخت بوده و از عطر و طعم مطلوبی برخوردار می باشد.

برنج هاشمی حاج حسین نسبت به سایر برنج ها از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و در نتیجه قیمت آن هم بیش تر است، این نمونه برنج در برابر آفت های گیاهی از خود مقاومت بالایی نشان می دهد، بنابراین در فرآیند تولید آن نیاز به استفاده از کود بسیار نیست. در واقع انواع برنج هاشمی به دلیل ساقه باریک خود از حضور کرم ساقه خوار در درون خود جلوگیری می کنند، در نتیجه کشاورز سم کم تری را برای رفع آفات استفاده می‌ کند.

ساقه و خوشه برنج هاشمی نسبت به سایر برنج ها قد بلندتر می باشند. شلتوک هایی که در طول خوشه قرار می‌ گیرند قد برنج را بیش تر نشان می دهند. علاوه بر این، برنج هاشمی باید در زمین مناسبی کاشته شود. زمین کشاورزی باید از مواد مغذی غنی باشد تا بتواند تغذیه مناسبی را به برنج منتقل نماید، در غیر این صورت ساقه برنج خم خواهد شد و کار کشاورز برای برداشت بسیار سخت تر می شود.

برنج هاشمی در دو نمونه برنج هاشمی گرم و برنج هاشمی سرد به بازار ارائه می‌ شود، نمونه سرد برنج‌ هاشمی یک هفته تا ده روز دیرتر برداشت می‌ شود، کیفیت برنج هاشمی سرد نسبت به نمونه گرم آن بالاتر می باشد و از استقبال خرید بیش تری برخوردار است.

قیمت مناسب برنج هاشمی حاج حسین

قیمت مناسب برنج هاشمی حاج حسین

قیمت برنج هاشمی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توانیم به نمونه برنج هاشمی اشاره داشته باشیم؛ به عنوان مثال برنج هاشمی حسن سرایی نسبت به برنج هاشمی دودی از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد. اما شما با تهیه عمده این سری از محصولات می توانید خریدی به صرفه داشته باشید و با نازل ترین قیمت محصول خود را تهیه نمایید.

در این زمینه شرکت برنج هاشمی معتبر تمام تلاش خود را انجام می‌ دهد تا با کیفیت ترین انواع برنج هاشمی حاج حسین را در قالب بسته بندی های ویژه ای و به صورت بهداشتی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما