شرکت صادراتی برنج هاشمی دانه بلند

برنج هاشمی دانه بلند یکی از شناخته شده ترین انواع برنج در ایران است. به دلیل خوش پخت بودن و همچنین عطر و طعم بی نظیر آن در مقایسه با سایر برنج ها طرفداران زیادی داشته است.

شرکت صادراتی برنج هاشمی دانه بلند

برنج از سرطان پیشگیری می کند

برنج از سرطان پیشگیری می کند دانه کامل برنج همچون برنج قهوه‌ای سرشار از فیبرهای نامحلول است که می‌تواند از بدن در برابر سرطان‌های مختلف محافظت کند

سبوس موجود در برنج دارای فنل های اصلی چون تریسین ،فرولیک اسید و کافئیک اسید است که در مهار و کنترل تکثیر سلول های سرطان سینه و روده خیلی موثر است.

علاوه بر خاصیت ضد توموری برنج ، جوانۀ آن هم اثر بسزایی در از بین بردن سلول های سرطانی دارد.

مطالعات نشان داده است که جوانه برنج ،حالت پیشگیرانه درتولید سلول های سرطانی دارد و برای جلوگیری از سرطان خون موثر است.

بیشتر محققان و دانشمندان بر این باورند که فیبر نامحلول برای محافظت از بدن در برابر توسعه و متاستاز سلول‌های سرطانی مفید و ضروری است.

فیبر در برابر محافظت و دفاع از سرطان روده و مقعد مفید است. با اینحال، علاوه بر فیبر، برنج آنتی اکسیدان‌های طبیعی همچون ویتامین C، ویتامین A، ترکیبات فنولی و فلاوونیدی دارد که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می‌کنند یا آنتی اکسیدان‌ها را تحریک می‌سازند و از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند.

ماده دیگری به نام سلنیوم در برنج است که به همراه فیبر موجود در برنج برای درمان بیماران مبتلاء به سرطان روده بزرگ مفید است.

ثابت شده که سلنیوم از تکثیر سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند. سلنیوم هم نوعی آنتی اکسیدان است که به همراه ویتامین E نقش آنتی اکسیدانی خود را تکمیل می کند که علاوه بر مبارزه با سرطان برای درمان بیماریهای قلبی ، تنگی نفس و تسکین درد و التهابات مفاصل و استخوان ها هم مفید است.

رادیکال‌های ازاد محصول فرعی متابولیسم سلولی هستند که می‌توانند اسیب جدی به اندام‌های بدن وارد کنند و باعث تبدیل سلول‌های سالم به سلول‌های سرطانی شوند. افزایش سطح آنتی اکسیدان‌های بدن ایده خوبی است و مصرف برنج بهترین راه برای انجام اینکار است.

دانه های برنج هاشمی ممتاز بعد از پخت به قدری قد می کشند که هیچ گونه به هم چسبیدگی ندارند به گونه ای که حتی تا ۲۴ ساعت بعد نیز هم چنان باکیفیت و استاندارد باقی می مانند.

بهترین پخش کنندگان برنج هاشمی دانه بلند

بهترین پخش کنندگان برنج هاشمی دانه بلند استان های شمالی کشور توسط نمایندگی های خود در اکثر نقاط کشور، بهترین انواع برنج هاشمی را به صورت عمده و جزئی ارائه می دهند.

فروشگاه های عرضه برنج نیز در این زمینه فعال هستند و با قیمت مناسبی برنج های ایرانی را در بین مصرف کنندگان عرضه می کنند.

سایت های اینترنتی نیز انواع برنج دودی و قهوه ای را که جزء بهترین انواع برنج هاشمی محسوب می شوند را به صورت مستقیم و با قیمت مناسبی ارائه می دهند.

2

  1. با عرض سلام و خسته نباشید . مطلبتون خوب بود ولی به نظر من کاش یک مدل پخت اون رو برای خانمها بزارید و اینکه چه چیزهای بزنیم سردی برنج برطرف میکنه .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.