شرکت بازرگانی برنج طارم محلی ممتاز

برنج یکی از مهمترین غلات است که در تمام جهان طرفداران خاص خود را دارد و از جمله محصولاتی است که به عنوان وعده غذایی مهمی در ایران به شمار می رود. برنج در انواع گوناگون به بازار عرضه می شود که از جمله آنها برنج طارم محلی ممتاز است .این گونه برنج ها نیز دارای خصوصیاتی خاص هستند. از لحاظ عطر و طعم و پخت خوب؛ همچنین از لحاظ دانه بلندی که دارند، بسیار مشهور شده اند.

شرکت بازرگانی برنج طارم محلی ممتاز

تفاوت برنج کشت اول و کشت دوم

تفاوت برنج کشت اول و کشت دوم

برنج طارم شکلی استخوانی دارد و به رنگ سفید مایل به کرمی است. برنج طارم طبعی گرم دارد. دارای کربوهیدرات است که باعث سوخت و ساز بدن می شود .این برنج ها بدون کلسترول هستند. ویتامین B موجود در برنج باعث می شود که سیستم ایمنی بدن مقاوم باشد. این نوع برنج ها به راحتی هضم می شوند و شکم نفخ نمی‌کند. ویتامین D در این نوع برنج ها بسیار است .همچنین این نوع برنج ها قلب و مغز را ایمنی می‌کنند.

برنج طارم ممتاز در دو نوبت کشت می شود. کشت اول و کشت دوم .در کشت اول که از اول فروردین ماه کاشت می شود و در تیر ماه برداشت می‌شود. این نوع برنج ، به برنج اول مشهور است. پختی مناسب دارد، طعم و عطر ماندگار دارد و بهره‌برداری از آن آسان است. برنج کشت دوم که از تیرماه آغاز می شود و در آبان ماه برنج برداشت می شود .این برنج ها به دلیل این که به آب فراوان نیاز دارند، در مساحت کمتر کاشته می شوند .این ها برنج های هستند که در برابر سرما مقاوم هستند .

برنج طارم طبیعت گرم دارد .مرغوبیت ،عطر و طعم بالا و پخت آسان از جمله نشانه‌های این نوع برنج ها هستند. برنج کشت دوم چون در شرایط سخت تر رشد می کند و برداشت می‌شود؛ قیمت گرانتری نیز دارد. برنج طارم گرگان از جمله برنج های بسیار درشت و خوش پختی است که کیفیت بالایی در پخت نیز دارد. برنج طارم همانند سایر برنج ها به روش کته و آبکشی درست می شود.

صادرات انواع برنج طارم محلی ممتاز

صادرات انواع برنج طارم محلی ممتاز

صادرات انواع برنج طارم به خارج از کشور انجام می‌شود .برنج طارم به دلیل قیمت مناسبی که دارد و پخت آسان و خوش خوراک بودن آن در بین مصرف‌کنندگان جایگاه ویژه‌ای دارد .مراکز معتبر و شناخته شده در زمینه فروش برنج طارم هستند که می توانید با آنها مراجعه کنید و برنج مورد نظر خود را خریداری کنید .همچنین امروزه از طریق اینترنت و سایت های معتبر فروش انواع برنج طارم انجام می‌پذیرد و از طریق مشاوره هایی که در هنگام خرید به شما می‌دهند؛ میتوانید برنج مورد نظر خود را تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما