شرکت بازرگانی برنج ایرانی زرین کشت

.امروزه مصرف برنج در بین افراد در تمام دنیا به دلیل ارزش غذایی بسیار بالایی که دارد، افزایش یافته است. همانطور که می دانید؛ در ایران بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول در شمال کشور کشت می شوند. بدین رو، شرکت بازرگانی برنج ایرانی زرین کشت، این محصول شمالی را در بسته بندی های مختلف، روانه بازار های جهانی می نماید.

 

شرکت بازرگانی برنج ایرانی زرین کشت

همه چیز درمورد برنج ایرانی زرین کشت

 

از آنجایی که برنج، در مناطق جلگه‌ای و معتدل کشت می شود. لذا در نواحی جنوبی و شمالی کشور ما نیز، تولید می شود، اما با کیفیت ترین انواع این محصول را می توان، در نواحی شمال کشور یافت، زیرا در این نواحی به علت آب و هوای معتدلی که دارد، برنج، با کیفیت بالاتر و مقدار بیشتر، تولید می شود.

 

همچنین محصولات برنج شمال به دلیل طعم و عطر و بوی بسیار خوشی که به همراه دارند، بهترین نوع برنج در داخل کشور به شمار می آیند که حاوی ارزش غذایی بسیار زیادی بوده و انواع مواد معدنی، به خصوص کلسیم و ویتامین ها را در خود جای داده‌اند، لذا مصرف کنندگان نیز، این محصول غذایی را جزء برنامه غذایی روزانه خود قرار داده و با مصرف آن، خواص بسیار بالایی را برای بدن به همراه می آورند، که برخی از این خواص شامل موارد زیر می باشد؛

 

  1. کاهش کلسترول خون
  2. تقویت پوست و مو
  3. تقویت قلب
  4. کاهش فشار خون
  5. تقویت حافظه

 

 

این شرکت که واقع در استان مازندران می باشد، برنج های تولید شده در این مناطق را برداشت کرده و با نام محصول ایرانی با کیفیت در اختیار خریداران قرار می دهد. همچنین، پس از تولید و بهره برداری محصول برنج، آن را به تمام نقاط کشور عرضه نموده و علاوه بر پخش داخلی، این محصول را به بازار های جهانی صادر می نماید.

 

لازم به ذکر است، شرکت زرین کشت شمال، با رعایت پروتکل های بهداشتی به تولید انواع برنج ایرانی به خصوص انواع برنج طارم پرداخته و پس از برداشت محصول، آنها را در بسته بندی های مختلفی قرار داده و با نام برنج ایرانی زرین کشت، روانه بازار های داخلی و خارجی می کند.

 

 

اطلاعات مختصری درباره برنج ایرانی زرین کشت

خرید و فروش عمده برنج ایرانی زرین کشت

 

در حال حاضر، به دلیل تقاضای زیاد افراد، در سراسر جهان، تولید برنج ایرانی رو به افزایش می باشد. بدین رو، شرکت زرین کشت در تلاش است تا میزان تولیدات محصول برنج با کیفیت ایرانی را افزایش دهد. همچنین، پس از بهره برداری محصول، به فروش عمده برنج ایرانی با برند زرین کشت در داخل و خارج کشور بپردازد.

 

همچنین این شرکت با تاسیس نمایندگی های معتبر خود در تمام نقاط کشور، محصولات برنج ایرانی را با مناسب ترین قیمت، به صورت عمده و یا کیلویی در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

 

شرکت بازرگانی برنج ایرانی کیلویی زرین کشت

 

خرید برنج به صورت کیلویی، طرفداران بسیاری دارد. زیرا دارای مزیت های فروانی می باشد، از جمله آنکه مشتری می تواند بر اساس نیاز خانواده و بودجه خود، آن را سفارش دهد. همچنین، اگر از خرید محصول در حجم زیاد مطمعن نمی باشد، می تواند برنج را در حجم کم خریداری نماید. در نتیجه بعد از مصرف و اطمینان حاصل نمودن از کیفیت آن، محصول را خریداری نماید، به همین دلیل، شرکت بازرگانی زرین کشت با فروش کیلویی برنج، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید.

 

 

فروش عمده برنج ایرانی زرین کشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما