خرید مرغوبترین برنج طارم محلی معطر

برنج طارم محلی معطر: برنج یکی از مهمترین وعده‌های غذایی ما ایرانیان است. ک آن را ب همراه غذاهایی دیگر همچون خورشت، کباب و… سرو و نوش جان میکنند.

کشت و خرید برنج طارم در ایران در نواحی شمالی به ویژه رودسر و استان خوزستان تاریخچه طولانی دارد،شواهد نشان می‌دهد که این محصول در این ناحیه در زمان هخامنشیان رواج داشته است.

پس از گندم ، برنج دومین غله مهم در دنیا به حساب می‌آید. همچنین برنج نیز یکی از مهمترین غلات در قاره آسیاست. برنج از خانواده گندم ها میباشد و نیز دانه برنج و فراورده های بدست امده از ان تقریبا 40 درصد غذای مورد نیاز نصف مردم دنیا را تشکیل می دهند.

خرید مرغوبترین  برنج طارم محلی معطر

مشخصات کامل برنج طارم محلی معطر

مشخصات کامل  برنج طارم محلی معطر برنج در اکثر نقاط جهان به‌عنوان بخش اصلی بسیاری از وعده‌های غذایی استفاده می‌شود.

بیش‌تر جمعیت جهان از این ماده غذایی مهم تغذیه می‌کنند. از جمله خواص برنج برای سلامتی می‌توان به:(تاأمین فوری انرژی، تنظیم و بهبود حرکات روده، تثبیت سطح قند خون و کاهش روند پیری) اشاره کرد.

پزشکان معتقدند که استفاده از برنج پودرشده به‌صورت موضعی، می‌تواند بیماری‌های پوستی را درمان کند. مصرف خوراکی یا استفاده‌ی موضعی از برنج در رفع بسیاری از بیماری‌های پوستی مؤثر است. پروتئین موجود در برنج همچنین روند ظهور چین‌وچروک روی سطح پوست و سایر علائم پیری زودرس را کاهش می‌دهد.

همچنین علاوه بر خود برنج که فواید فراوانی دارد آب برنج نیز بسیار مفید می باشد آب برنج در درمان التهاب پوست موثر می باشد. برنج حاوی ترکیباتی است که ضد التهاب و سوزش می باشد همچنین خارش پوست و قرمزی پوست را تسکین می دهد.

همچنین برنج می تواند انرژی بدن را تامین کند، از چاقی جلوگیری می کند، فشار خون را کنترل میکند،از انواع سرطان جلوگیری می‌کند، از پوست و سلامت آن مراقبت می کند، جلوی آلزایمر را می‌گیرد و همچنین سلامت قلب و عروق را تقویت می سازد.

فروشنده انواع برنج طارم محلی معطر

فروشنده انواع  برنج طارم محلی معطر سالهاست که کشور ما در عرضه انواع برنج مخصوصا عرضه برنج سر لاشه طارم فعالیت دارد.

برنج طارم در عطر، طعم و پخت منحصربه فرد است و با وجود شرایط سخت کشت آن، همیشه جزو پر تقاضاترین برنج های ایرانی بازار بوده است.

همه ی برنج ها معمولا در این خصوصیات مشترک هستند: (طول دانه تقریبا بلند) (رنگ دانه سفید متمایل به کرم) (استفاده کمتر از کودهای شیمیایی در مراحل کاشت) (میزان ری (قد کشیدن پس از پخت) بسیار زیاد)

فروشگاه برنج طارم اینترنتی ما بطور تمام وقت در اختیار شما عزیزان میباشد و تمامی فروشنده برنج طارم ما پاسخگوی تمامی سوالات شما میباشند.

برنج طارم محلی معطر نسبت به ارقام پرمحصول برنج مثل شیرودی، ندا و … مرغوبیت، کیفیت و در نتیجه محبوبیت بیشتری دارد.

این برنج جهانی است و به بازارهای خارج از ایران نیز صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما