خرید مرغوبترین برنج طارم محلی عمده

برنج یکی از از غلاتی است که در بین ما ایرانیان مصرف فراوانی دارد زیرا در برنامه غذایی اکثر ما ایرانیان، همیشه برنج جایگاه ویژه دارد و مصرف بالایی دارد. برنج ایرانی بسیار مرغوب و خوش طعم می باشد و قابل مقایسه با برنج های خارجی نیست. برنج در استانهای مختلف از کشورمان کشت می شود مانند استان های شمالی، استان های خوزستان، اصفهان، شیراز و برخی مناطق دیگر. هر چند که هرکدام عطر و طعمی خاص برای خود دارند و خوشمزه می باشند ولی برنج شمال اسم و رسم خاص و طرفداران ویژه ای دارد.

مجموعه ما توانسته است برنج طارم محلی عمده را با کیفیتی عالی، خوش پخت و خوش عطر و با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

خرید مرغوبترین برنج طارم محلی عمده

توضیحات مختصری درباره برنج طارم محلی عمده

توضیحات مختصری درباره برنج طارم محلی عمده برنج طارم از معروفترین برنج های شمال است که در شهر طارم در استان زنجان کشت می‌شود. برنج طارم در استان های گیلان و مازندران و علی الخصوص شهرستان فریدونکنار نیز فراوان کشت می شود. برنج طارم از برنج های مرغوب و پرفروش شمال میباشد و البته انواع مختلفی دارد مانند برنج طارم هاشمی، طارم صدری، طارم دم سیاه و طارم سنگی. برنجهای خانواده طارم رنگی سفید مایل به کرم دارند و معمولاً خوب قد می کشند.

در طول مراحل کاشت برنج طارم معمولاً به ندرت از کودهای شیمیایی استفاده می شود و این برنج معمولاً از نظر کمی ضعیف است یعنی به نسبت مقدار کشت، کمتر بار میدهد ولی کیفیت آن عالی می باشد. هر کدام از برنج های طارم ، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند برای مثال برنج طارم سنگی از نظر عطر قوی مشهور است یا طارم دم سیاه که علاوه بر عطر خوب آن ، ‌یک مزیتی که دارد آن است که پس از گرم کردن مجدد نیز از کیفیت و طعم آن کم نمی شود.

فروشنده انواع برنج طارم محلی عمده

فروشنده انواع برنج طارم محلی عمده هرچند که از نظر قیمت ،برنج طارم نسبت به برنج های جنوب قیمت بالایی دارد، ولی در عوض عطر و طعم آن بسیار عالی میباشد.امروز برنج علاوه بر فروشگاههای عرضه برنج ، در سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای نیز به فروش میرسد. ولی در خرید آن بایستی یا خودمان وارد باشیم و یا از جای مطمئنی خرید نماییم .مجموعه ما فروشنده برنج طارم در انواع هاشمی، دمسیاه و… بوده و برنج را به قیمت عمده و با کیفیت عالی عرضه میکند. مشتریان عزیز می توانند برای خرید برنج طارم به فروشگاه ما مراجعه و یا با مراجعه به وب سایت ما به صورت مجازی نیز خرید خود را به صورت عمده و خرده انجام دهند و آن را با ارسال رایگان به تمام شهرستانها، دریافت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.