خرید بهترین برنج هاشمی دانه بلند

از معروف ترین برنج های تولید شده در استان مازندران برنج هاشمی دانه بلند می باشد که بیشترین سطح زیر کشت آن در شهرستان‌های بابلسر و فریدون‌کنار به خصوص در این نوبت اول برداشت است و این برنج به دلیل کیفیت بالا محصول صادراتی محسوب می ‌شود. صادرات برنج هاشمی طارم درجه یک عمده در بسته‌بندی مناسب به کشورهای همسایه انجام می ‌گیرد.

خرید بهترین برنج هاشمی دانه بلند

دانستنی های مفید درباره برنج

دانستنی های مفید درباره برنج برنج هاشمی ممتاز از برنج های خوش پخت و مجلسی است که دارای دانه های بلند و سفید رنگ می باشد همچنین این برنج دارای میزان ری بالا است و عطر قابل توجهی نیز دارد که آن را به یکی از بهترین برنج های مجلسی تبدیل کرده است. این در واقع ترکیبی از دو نوع برنج طارم و هاشمی می باشد که هنگام کاشت دانه های آن ها با هم میکس شده و به صورت مخلوط در زمین پخش می شوند.

از ویژگی‌های شاخص این برنج آن است که ساعت‌ها بعد از پخت همچنان عطر و طعم خوب خود را از دست نخواهد داد همچنین این برنج برای پخت به مدت زمان زیادی نیاز ندارد و پس از این که همچون سایر برنج ها به خوبی خیس خورد پخت آن در قابلمه زمان کوتاهی را نیاز خواهد داشت.

این برنج را می توان به دو روش آبکش و کته تولید کرد که جهت حفظ ارزش غذایی برنج بهتر است از روش کته استفاده شود همچنین خوشبخت بودن این برنج باعث شده است که دانه‌های آن به اندازه کافی قد بکشند و ظاهر بسیار مناسبی داشته باشد. کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند با تهیه ارزان در داخل و فروش در بازارهای خارج کشور سود مناسبی از این تجارت به دست آورند

مرکز پخش انواع برنج هاشمی دانه بلند

مرکز پخش انواع برنج هاشمی دانه بلند در بازار انواع برنج هاشمی با کیفیت این محصول را می توان با قیمت مناسب خرید و جهت مصرف خانگی یا خرید و فروش استفاده کرد همچنین برنج را می توان با قیمت مناسب به صورت عمده از فروشنده آن خریداری نمود و از صادرات آن به کشورهای همسایه نیز سود مناسبی به دست آورد.

بازار خرید این برنج در سال‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت برنج های وارداتی با رونق مواجه شده است و تقاضا برای این نوع برنج افزایش یافته است که خود به نوعی باعث افزایش نرخ این برنج گشته است همچنین برای خرید این برنج از بازار ارائه آن می توان با فروشنده معتبر این محصول از همین این وب سایت ارتباط برقرار نمود و استعلام قیمت این برنج را انجام داد و در نهایت از بخش فروش سایت نسبت به ثبت سفارش این محصول اقدام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما