خرید برترین برنج طارم وحشی فریدونکنار

خرید برترین برنج طارم وحشی فریدونکنار و برنج طارم اعلا در این وبسایت به صورت قانونی صورت می‌گیرد و شما عزیزان میتوانید خرید برترین برنج طارم وحشی فریدونکنار با قیمت و کیفیت بالا از این وبسایت معتبر تهیه نمایید تا علاوه بر طعم و عطر خوشبوی برنج اصیل ایرانی طارم در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. برنج طارم وحشی فریدونکنار اولین بار در استان زنجان در شهرستان طارم کشت شده است.شهرستان طارم در مجاورت استان گیلان و مازندران قرار گرفته که کشت برنج طارم در این استان ها نیز به طور اختصاصی کشت میشود.

خرید برترین برنج طارم وحشی فریدونکنار

چند نکته برای پخت برنج حرفه ای

چند نکته برای پخت برنج حرفه ای پخت برنج به صورت حرفه ای آن هم با برنج اصیل ایرانی یعنی طارم باید دانست که برنج های هندی و پاکستاتی به دلیل داشتن رطوبت به خوبی پخت نمی‌شوند و شفته می شود ولی در عوض بعد از پخت عطر و بوی بیشتری نسبت به برنج قدیمی دارد ، اما برنج های قدیمی و اصیل ایرانی مانندبرنج طارم وحشی کمی سفت تر و سخت تر از برنج تازه هستند چون به مرور زمان رطوبت خود را از دست داده اند این برنج ها به خوبی ری می کنند. منظور از ری کردن برنج قد کشیدن و حجیم شدن برنج بعد از پخت است که یکی از ارکان و ویژگی های برنج خوب و اصیل ایرانی محسوب می شود.

اساس پخت برنج به طور معمول آبکش کردن برنج مباشد که برنج را از ویتامین های مختف از جمله آ تهی و خالی می‌کند که امروزه و همچنین در قدیم کارشناسان توصیه می‌کنند که آب برنج که شمل ویتامین های زیادی است گرفته نشود و برنج به صورت کته پخت شود.برنج طارم وحشی فریدونکنار ابتدا با آب ولرم بشویید و به اندازه یک بند انگشت آب بریزید و مقداری نمک به آن اضافه کنید و به مدت یک ساعت بگذارید در آب باشد و سپس زیر قابلمه را با همان وضعیت که خیسانده بودید، روشن کنید و روغن به آن اضافه کرده تا برنج بپزد. وقتی آب برنج کشیده شد ، حرارت را به مدت یک ساعت را کم کرده تا برنج کاملاً دم بکشد. پس از دم کشیدن، برنج را در ظرف سرو کنید و آب آن را جدا نکنید.

یکی از نکات مهمی که در پخت برنج طارم وحشی فریدونکنار دم سیاه باید رعایت کنید این است که به هنگام خیساندن برنج از ظرف بسیار بزرگتری استفاده کنید چرا که این برنج نسبت به سایر ارقام طارم به آب بیشتری برای ری نیاز دارد.

فروش بهترین انواع برنج طارم وحشی فریدونکنار

فروش بهترین انواع  برنج طارم وحشی فریدونکنار فروش بهترین انواع برنج طارم وحشی فریدونکنار و برنج طارم محلی در این وبسایت معتبر صورت میگیرد و شما عزیزان میتوانید با اطمینان از این سایت خریداری نمایید و برای اطلاعات بیشتر میتوانید فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما