خرید انواع برنج لاشه حاج حسین

برنج لاشه در اصطلاح به برنج های شکسته ای گفته میشود که نصف برنج سالم و بزرگتر از برنج نیم دانه است. برنج هایی که پس از فرایند شالیکوبی به خریداران یا کشاورزان تحویل داده میشود بطور معمول دارای 5 الی 10 درصد برنج شکسته در هر کیسه 70 کیلویی می باشد. این دانه ها در واقع همان دانه های برنجی هستند که در هنگام سفید شدن در کارخانه شالیکوبی بدلیل مقاومت پایین شکسته میشوند. به منظور جداسازی دانه های شکسته و سالم از هم باید از دستگاه های بوجار یا همان دستگاه غربال کننده برنج استفاده کرد که در آن دانه های شکسته و سالم از هم سوا شده و در بسته بندی های جداگانه وارد بازار میشوند دانه های شکسته ای که کمتر دو سوم برنج سالم بوده به آن برنج لاشه گفته میشود لازم به ذکر است برنج لاشه ممکن است اغلب شامل برنج سالم (قد کوتاه) و نیم دانه هم باشد. نکته مورد توجه در مورد برنج لاشه این است که همان عطر و طعم برنج سالم را دارد ولی با قیمتی به مراتب پایین تر. پس خرید برنج لاشه برای افراد کم درآمد آسان تر و مقرون به صرفه تر از برنج سالم است در حالی که جدای از این قضیه برای پخت شله زرد، شیر برنج و… نیز معمولا از برنج لاشه استفاده می شود. برخی افراد برای مصرف خانگی نیز بجای برنج سالم برنج لاشه را انتخاب میکنند ولی برای برخی افراد ممکن است پخت غذاهای مخلوط با برنج مثل لوبیا پلو، عدس پلو و… با این نوع برنج کمی دشوار به نظر برسد. یکی از انواع بسیار با کیفیت این نوع محصول، برنج لاشه حاج حسین است که در ادامه به برخی ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

خرید انواع برنج لاشه حاج حسین

برنج لاشه حاج حسین چه مشخصاتی دارد؟

برنج لاشه حاج حسین چه مشخصاتی دارد؟ برنج حاج حسین یکی از انواع برند برنج ایرانی درجه یک بوده که علاوه بر دارا بودن عطر و طعم درجه یک پخت بسیار عالی و آسانی نیز دارد. لاشه برنج حاج حسین با همان کیفیت، عطر و طعم برنج سالم در بازار عرضه میشود. پخت عالی و درجه یک، قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت بالای محصول میزان نشاسته استاندارد و البته ایرانی بودن و ارگانیک بودن محصول از جمله خصوصیات بسیار مهمی است که باید به آنها اشاره کرد

فروش انواع برنج لاشه حاج حسین

فروش انواع برنج لاشه حاج حسین فروش برنج لاشه حاج حسین در فروشگاه های سراسر کشور در بسته بندی های 5، 10 و 20 کیلوگرمی در خرده فروشی ها و هایپر مارکت ها صورت میگیرد که بنا به نیاز مشتریان قابل خریداری میباشد. پیشنهاد میکنیم برای اطمینان از کیفیت، خرید این برنج را از نمایندگی و یا فروشگاه های معتبر انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما