تولیدکنندگان برنج طارم دانه بلند

امروزه تولید کنندگان برنج طارم دانه بلند این محصول را پس از برداشت از شالیزارهای وسیع وارد کارخانه تولید نموده و در آنجا بوسیله دستگاه های پیشرفته و مدرن تمامی ضایعات و ناخالصی‌ را از برنج جدا می کنند و پس از آماده شدن در بسته های استاندارد و در اوزان مختلف راهی بازار فروش در داخل و خارج از کشور می شود که به دلیل کیفیت عالی و خوش پخت بودن از فروش بالایی برخوردار است.

تولیدکنندگان برنج طارم دانه بلند

بهترین انواع برنج را بشناسید

بهترین انواع برنج را بشناسید برنج های ایرانی دارای انواع مختلفی می باشد و از گونه های پرفروش آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنج طارم سنگی: این محصول دارای اندازه ای کشیده و طعمی بسیار خوب می‌ باشد. این برنج یکی از برنج های مرغوب و قدیمی استان مازندران محسوب می شود و طرفداران زیادی دارد.
  • برنج طارم مرمری: دارای رنگی سفید متمایل به کرم بوده و پخت بسیار خوبی دارد همچنین بیشترین کشت را در فریدونکنار به خود اختصاص داده است و اندازه ای متوسط دارد.
  • برنج طارم دانه بلند: این محصول ماندگاری بالایی داشته و ساعت ها پس از پخت نرمی خود را حفظ می کند.
  • برنج استخوانی معطر: این برنج ظاهری بلند و باریک دارد و یکی از خوشمزه ترین و خوشبو ترین برنج های تولید شده در کشور می باشد.
  • برنج صدری دم سیاه: به صورت ارگانیک و طبیعی کشت و پرورش می یابد و قیمت بالاتری نسبت به برنج های دیگر دارد و یکی از مرغوبترین انواع برنج صادراتی به شمار می آید.
  • برنج فجر: دارای رنگی کدر است و یکی از برنج های اصلاح شده محسوب می شود و قیمت مناسب‌ و مقرون به صرفه ای داشته و دارای مشتریان بسیاری است.

مرکز پخش انواع برنج طارم دانه بلند

مرکز پخش انواع برنج طارم دانه بلند یکی از بزرگترین مراکز پخش و فروش انواع برنج طارم دانه بلند همین شرکت می باشد. با تماس با کارشناسان واحد فروش می‌توانید اطلاعات بیشتری در خصوص نحوه سفارش و ارسال محصول به دست آورید و آنها راهنمایی لازم را برای خریدی بهتر و مناسب تر به مشتری ارائه می کنند تا بتواند با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان محصول دلخواه را انتخاب و خریداری کند و پس از ثبت کردن سفارش، محصول در زمان تعیین شده و با بهترین بسته بندی به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد که این امر در پیشگیری از پرداخت هزینه های جانبی و اضافی در رفت و آمد حائز اهمیت است و امروزه اغلب افراد این گروه نوع خرید را ترجیح می دهند.

بهترین انواع برنج ایرانی از جمله طارم در شمال کشور کشت می شود. در این خطه به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی مساعد و خاک حاصلخیز همچنین آب فراوان برنجی مرغوب تولید و عرضه می شود که با توجه کیفیت درجه یک دارای طرفداران بسیاری می باشد و فروش بالایی را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما