توزیع مستقیم برنج طارم هاشمی عطری

توزیع مستقیم برنج طارم هاشمی عطری با توجه به اینکه این محصول جزو بهترین برنج ها به شمار می آید در سراسر کشور توزیع می شود طارم هاشمی عطری در شمال کشور و در شهرهای مانند فریدونکنار نور و دیگر شهرهای شمالی کشت می‌شود.

و این محصول چون به آب زیاد احتیاج دارد فقط در مناطق شمالی و قسمت‌های که دارای آب فراوان می باشند کشت می شود برنج طارم یک نوع از بهترین برنج های ایران است که مردم کشور از آن استفاده می‌کنند.به طوری که یک وعده از غذاهای مردم برنج می باشد که دارای پروتئین زیاد بوده و انرژی قابل توجهی دارد. این نوع برنج دارای عطر و بوی بسیار خوبی می باشد.

توزیع مستقیم برنج طارم هاشمی عطری

مشخصات برنج طارم هاشمی عطری

مشخصات برنج طارم هاشمی عطری برنج طارم سنگی عطر فوق‌العاده‌ای دارد و در مزارع کشور کشت می‌شود علاوه بر مصرف داخلی کشور به کشورهای دیگر از جمله عراق لبنان سوریه و دیگر کشورها صادر و در بازارهای جهانی به فروش می رسد.برنج طارم سرشار از فیبر می باشد که برای بدن انسان بسیار مهم می باشد و ارزش غذایی بالایی دارد مردم ایران از این نوع برنج بیشتر استفاده نموده چون دارای عطر و بوی خوبی می باشد.

مردم شمال کشور برنج طارم هاشمی را بیشتر به صورت کته پلوی استفاده می کنند زیرا معتقدم با آبکش کردن آن ارزش غذایی آن از بین میرود و فاقد ویتامین می شود.در دیگر مناطق کشور و مراسمات مثل مراسم عروسی و مراسم عزا و دیگر مجالس به صورت آبکش استفاده میشود به طور کلی مردم ایران مصرف این نوع برنج را در سفره غذایی خود دارند.

برنج طارم ایران به خیلی از کشورها صادر می‌شود که به علت دارا بودن کیفیت مرغوب آن خواهان آن می‌باشند و این درآمد ارزی قابل توجهی را برای کشور به ارمغان می‌آورد ارز حاصل از آن صرف بکار انداختن کارخانه‌های کشور می‌شود. و باعث ایجاد اشتغال برای جوانان کشور می شود.دیگر موارد مصرف آن برای پخت فرنی و شیر برنج که غذای مورد علاقه ایرانیان است استفاده می‌شود.

مزیت خرید بی واسطه برنج طارم هاشمی عطری

مزیت خرید بی واسطه  برنج طارم هاشمی عطری برنج طارم هاشمی که به آن برنج طارم مرمری نیز گفته می شود کشت آن به این صورت است که ابتدا برنج را نشا کرده و پس از آبیاری و رشد کامل به کارخانه شالیکوبی برده تا پوست آن از برنج جدا شده و برنج قابل مصرف شود.

برنج آماده شده در سراسر کشور توزیع شده و قابل استفاده می باشد و دولت برای اینکه قیمت برنج از حد معمول پایین نیاید آن را خریداری نموده و در فروشگاههای کشور به فروش می رساند و مازاد آن را نیز به خارج از کشور صادر می کند.بهترین نوع برنج در ایران کشت می شود که دارای کیفیت بسیار عالی بوده و همه بازار های جهان خواهان آن می باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما