توزیع بهترین برنج طارم محلی معطر

توزیع برنج طارم معطر به صورت عمده و بدون واسطه و در سطح وسیعی از کشور انجام می شود که کیفیت عطر و طعم آن نظر همگان را به خود جلب نموده است و با تنوعی که در گونه های آن وجود دارد حق انتخاب مشتری را بالا برده است. لذا خریدار می تواند برنج طارم محلی معطر را با کم ترین هزینه و سود فراوانی تهیه کند.

توزیع بهترین برنج طارم محلی معطر

خصوصیات عمده برنج طارم محلی معطر

خصوصیات عمده برنج طارم محلی معطر برنج عمده طارم محلی معطر سفید مایل به کرم رنگ و استخوانی شکل بوده و در زمان برداشت محصول کمی از آن گرفته می شود ولی کیفیت ممتازی دارد. همچنین این برنج هر چه کهنه تر باشد به دلیل عاری بودن از رطوبت بیشتر ری می کند و نوع تازه آن نیز دارای عطر و بوی بیشتری می باشد.

برنج های تازه سختی کمتری دارد و نوع کهنه سخت تر و سفت است و به طور کلی دارای خواص زیادی می باشد. مانند:

  • دارای کربوهیدرات فراوانی است که سوخت و ساز بدن را بهبود بخشیده و به دلیل اینکه عاری از کلسترول است بر کسانی که چربی خون بالایی دارند مفید است.
  • دارای ویتامین های د، ب، آهن، فیبر، کلسیم، ریبوفلاوین، تیامین و … است که به دلیل داشتن نشاسته مقاوم برای رشد باکتری های مفید روده موثر است.
  • احساس سنگینی و نفخ بعد از استفاده ایجاد نمی کند چون سهل الهضم می باشد و افسردگی و استرس را نیز کاهش می دهد.
  • برای مغز، قلب، سیستم عصبی و ایمنی مفید است و پوست و مو را تقویت می کند.
  • سوء هاضمه و یبوست را برطرف نموده و انرژی فرد را نیز در طول روز تامین خواهد نمود.

خرید بدون واسطه برنج طارم محلی معطر

خرید بدون واسطه برنج طارم محلی معطر خرید بدون واسطه برنج طارم محلی معطر بسیار باصرفه و کم هزینه انجام می شود که سود فراوانی را به همراه دارد و مشتری می تواند آن را به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت خریداری کند. همچنین کیفیت اعلا و طعم اصیل آن نظر همگان را به خود جلب نموده است.

برنج طارم دارای انواع مختلفی می باشد. مانند:

  • طارم هاشمی: از گونه هایی با عطر و بوی بی نظیری است که دارای قد کوتاهتری بوده و قیمت های مناسبی دارد و در فریدون کنار، محمود آباد، دابودشت کشت می شود.
  • طارم سنگی: از قدیمی ترین برنج سنتی فریدون کنار است که رنگ سفید کدر و مایل به زرد دارد و عطر و طعم بالایی نیز داشته است.
  • طارم دم سیاه: رنگ سفید مایل به کرم و شلتوکی با دم سیاه دارد که عطر و طعم آن نیز خوب است و در رشت و آستانه اشرافیه کشت می شود.
  • طارم صدری: دارای دانه های سخت، شکل کچی، کشیده، قلمی و بلند است که عطر و بوی مطلوبی نیز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما