بهترین برنج لاشه ایرانی

برنج لاشه نصف برنج بزرگ است که به آن برنج شکسته هم می گویند. برنج لاشه دو سوم برنج سفید است و چون مفاومت ندارد در شالیکوبی ها از هم جدا می شوند. برنج لاشه به دلیل ریز بودن آن به راحتی هضم می شود و در انواع غذاها و دسرها از آن استفاده می شود و دارای عطر و طعم خوبی هم می باشد. این برنج نسبت به برنج های درشت قیمت بسیار به صرفه و ارزانی دارد. به برنج هایی که در اندازه دانه های برنج سالم و در اندازه نیم دانه ها نمی باشد لاشه می گویند.

بهترین برنج لاشه ایرانی

آشنایی با ارزش غذایی برنج لاشه

آشنایی با ارزش غذایی برنج لاشه بهترین برنج لاشه در استان هایی هم چون مازندران و گیلان و گلستان کشت می شود که از بهترین برنج لاشه بیشتر در استان گلستان برداشت می شود که شکل ظاهری بسیار متناسبی دارد و پخت خوب و عطر و طعم بسیار خوبی هم دارد و در شله زرد و شیر برنج و دسر استفاده می شود و قیمت آن پایین تر از برنج سالم می باشد و طرفداران زیادی را دارد.

برنج خواص فراوانی برای بدن انسان دارد که دارای کربوهیدرات و ویتامین ها و موادمعدنی نظیر کلسیم و فسفر و پتاسیم و آهن و روی و منگنز می باشد که سبب انرژی فراوانی در بدن می شود و دستگاه گوارش را تنظیم می کند و جلو یبوست را می گیرد و برای پوست و مو ناخن مفید است و سبب می شود که پوستی شفاف و سالمی داشته باشیم و از بیماری های قلبی و فشار خون بالا و پیری زودرس جلوگیری می کند و به بی خوابی کمک فراوانی می کند و ضد التهاب می باشد و تشنگی رادر بدنرفع می کند و به کاهش وزن کمک می کند و جلو اسهال و استفراغ را می گیرد و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.

عوامل موثر بر قیمت گذاری برنج لاشه

عوامل موثر بر قیمت گذاری برنج لاشه قیمت برنج لاشه را از لحاظ تمیز بودن بدون هیچ آشغالی و عطر و مزه خوب آن و خاصیت برنج و پخت خوب آن و جنس و وزن و کیفیت بسیار مناسب آن که عوامل مناسبی برای قیمت گذاری آن می باشد که قیمت بسیار مناسبی دارد و بیشتر افراد قادر به خرید آن می باشد.

برنج لاشه که در شمال کشور برداشت می شود می توان گفت که نیاز تمام بازار های داخلی را تامین می کند و بیشترین فروش را در تهران دارد که این برنج مشتریان زیادی را جذب خود کرده است و با قیمت مناسبی در بازار عرضه می شود و در جای خشک و خنک نگهداری می شود و از رطوبت جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما