بررسی قیمت برنج طارم محلی

برنج طارم محلی یکی از مهمترین انواع غلات ایرانی است.بهترین برنج طارم در شمال کشور کشت و تولید می شود.این محصول دارای انواع مختلفی از جمله :برنج طارم هاشمی، طارم سنگی، طارم دم سیاه، طارم صدری.

این محصول برای اولین بار در استان زنجان و در شهر طارم کشت شد به همین دلیل می توان گفت که نام این برنج به خاطر مکانی که در آن کشت شده نامگذاری شده است.

بررسی قیمت برنج طارم محلی

خواص برنج برای مردان

خواص برنج برای مردان عطر و طعم برنج طارم بستگی به شرایط آب و هوایی که در آن کشت شده است بستگی دارد.بهترین روش پخت برنج طارم روش کته است چون در این روش تمام ویتامین ها و مواد غذایی مفید در برنج حفظ می‌شود ولی در روش آبکش، با آبکشی بیشتر مواد مغذی برنج از بین می‌رود.

برنج مجلسی ایرانی دارای فواید و خواص بسیار زیادی برای بدن و در سلامتی ما دارد.یکی از مهمترین فواید برنج این است که سرشار از کربوهیدرات ها است.که انرژی لازم را برای بدن تامین می‌کند.

برنج ارگانیک دارای انواع ویتامین‌ها از جمله : ویتامینB، ویتامینD، کلسیم، اهن، فیبروم…. است.این محصول به راحتی قابل می‌باشد وبعد از استفاده از آن احساس نفخ ودل پیچه نمی‌گیریم.همچنین برای سلامتی قلب و مغز حائز اهمیت است.درتقویت پوست و مو نقش مهمی دارد و در درمان یبوست و سوءهاضمه نقش دارد.استفاده از برنج طارم در کاهش استرس و افسردگی خیلی مهم است و می توان گفت برنج فاقد هرگونه کلسترول می‌باشد.

از دیگر خواص برنج تقویت قوای جنسی برای مردان است.خوردن برنج به صورت کته باعث افزایش میل جنسی می‌شود.میل جنسی را می‌توان با استفاده از برنج افزایش داد.

و اما می‌توان از خصوصیات برنج طارم: به بلندی دانه برنج، خوش رنگی دانه برنج، استفاده از کودهای کمتر هنگام کاشت برنج نام برد.برنج هرچه تازه تر باشد هنگام پخت زیاد قد نمی کشد ولی عطر و بوی خیلی بیشتری دارد ‌اما برنجی که قدیمی تر است به راحتی قد می‌کشد و عطر کمتری دارد.که قد کشیدن برنج یکی از ویژگی ها و از خصوصیات برنج طارم است.

بهترین صادرکننده برنج طارم محلی

بهترین صادرکننده برنج طارم محلی بیشتر برنج هایی که در شمال کشور کشت می‌شود از خوش پخت ترین وخوش عطر ترین برنج ها هستند که محبوبیت خاصی در بین طرفداران خود چه در داخل کشور و چه خارج از کشور دارندو می‌توان برای تهیه انواع برنج از مراکز فروش واینترنتی به صورت کلی و جزئی خریداری نمود.

بهترین صادر کننده برنج طارم بهترین وبا کیفیت ترین برنج را انتخاب کرده و در شرکت های تولیدی توسط دستگاه های پیشرفته در بسته بندی های مناسب و گوناگون قرار می دهدو آن را برای صاردات در اختیار بازار خارجی قرار می‌دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما