بررسی قیمت برنج طارم فریدونکنار

انواع برنج های مناطق شمالی ایران و از جمله برنج طارم فریدونکنار به علت جنس ناب و با کیفیت و عطر و طعم کم نظیر و قیمت بسیار مناسب در داخل و خارج زبانزد عام می باشد.

همچنین بهترین تولیدکنندگان و مراکز فروش برنج طارم فریدونکنار را می توان در شهر فریدونکنار یافت. تولیدکنندگان شمالی بهترین برنج تولیدی خود را در سراسر کشور و با قیمت خیلی خوب و ارزان به صورت کیلویی و عمده پخش و به فروش می رسانند.

بررسی قیمت برنج طارم فریدونکنار

ویژگی انواع برنج فریدونکنار

ویژگی انواع برنج فریدونکنار برنج طارم فریدونکنار از غذاهای پرمصرف و همیشگی سفره های غذایی مردم بیشتر کشور ها و به خصوص ایران است، دارای مشخصات ممتاز و نیز خواص درمانی زیادی می باشد.

  1. این برنج عطر بسیار خوبی دارد و خوش رنگ و آب است و اکثرا به صورت پاک شده و تمیز و در بسته های کوچک و بزرگ و به صورت فله و یا هر حجم دلخواهی به فروش می رسد. برنج طارم فریدونکنار خوش پخت است و خوب قد می کشد و طعم بی نظیری دارد.
  2. نشاسته برنج طارم استخوانی فراوان است و این برای دستگاه گوارش مفید است، زیرا برنج کاملا هضم نمی شود و به همین دلیل وارد روده ها شده و باعث می شود باکتریهای لازم و مفید در روده ها و دستگاه گوارش رشد کند و عملکرد آنها را بهبود ببخشد.
  3. کربوهیدرات موجود در برنج طارم نیز فراوان است که بسیار انرژی زا بوده و انرژی کافی برای سوخت و ساز بدن را به میزان زیادی فراهم می کند. برنج طارم دارای ویتامین‌های زیادی از جمله: ویتامین B و D می باشد که باعث سلامت اعضای بدن می شود

بهترین صادرکننده برنج طارم فریدونکنار

بهترین صادرکننده برنج طارم فریدونکنار بهترین صادر کننده برنج طارم فریدونکنار را چگونه پیدا کنیم؟ از محصولات خاص و مرغوب کشور ایران برنج طارم فریدونکنار است که با داشتن طعم و عطر بی نظیر خریداران داخلی و خارجی بسیاری را جذب خود نموده است. اولین و برترین عرضه کننده برنج طارم اصل تولیدکنندگان و کشاورزان این محصول در شهرهای تولید برنج طارم تازه از جمله فریدونکنار هستند.

آنها با داشتن سالها تجربه و قدمتی دیرینه در کاشت این محصول و با تهیه مرغوب ترین بذر و رسیدگی ها و دقت و حوصله خالصانه و نیز شرایط آب و هوایی مطلوب جهت کاشت برنج محصولی به بار می‌آورند که علاوه بر ارزش غذایی فراوان طعم و بویی فوق العاده دارد.
از این جهت است که علاوه بر شهرهای داخلی خریداران و متقاضیان زیادی در خارج از کشور دارد. اغلب کشورهای اروپایی چون ترکیه و کشورهایی مانند آمریکا و کانادا از خریداران دائمی برنج طارم کیلویی هستند. این محصول ناب ایرانی در مناطق خلیج فارس نیز متقاضیان فراوانی دارد و صادرات برنج به این کشورها رونق خوبی یافته است و سود فراوانی نصیب صادر کنندگان می شود و همچنین کمک بزرگی به اقتصاد کشور می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما