برترین فروشنده برنج شیرودی فله ای

عرضه مستقیم برنج شیرودی فله موجب دسترسی بیشتر و آسان تر متقاضیان شده است. برنج شیرودی یکی از ارقام ایرانی بوده که به دلیل قیمت پایین آن و ایرانی بودن طرفداران بسیاری در بین مردم دارد برنج ایرانی را نسبت به خارجی ترجیح می دهند.

برترین فروشنده برنج شیرودی فله ای

دانستنی هایی درباره برنج شیرودی

دانستنی هایی درباره برنج شیرودی

برنج یکی از غلاتی است که جزء قوت غالب بسیاری از ایرانیان بوده و بیشترین میزان کشت برنج در استان های گیلان و مازندران و مناطق شمالی کشور است به طوری که 75 درصد از برنج کل کشور را تامین می کنند.این دانه که منبع گیاهی دارد منبع قابل توجهی از اسید آمینه های ضروری، ویتامین‌ها و عناصر معدنی بوده که انرژی‌زا می باشد و یکی از محبوب‌ترین غلات پس از گندم در کشور می باشد.
در تعیین ارقام برنج ایرانی عواملی مانند بیشترین طول، عرض و ضخامت و کیفیت پخت مد نظر است که از مهم‌ترین ارقام کشت شده در شمال ایران طارم هاشمی، شفق، گرده و شیرودی می باشد که در بین این ارقام، رقم شیرودی از نظر طول، عرض و ضخامت پس از رقم شفق و گرده قرار دارد.
دانه های این نوع برنج بلند و کشیده بوده و یکی از دلایلی که باعث کاهش قیمت آن نسبت به ارقامی مانند طارم هاشمی شده است عطر و بوی آن است که نکته جالب در برنج شیرودی طبیعی این است که در ابتدا پس از کشت بوی کمی دارد اما هر چه از ماندگاری آن می گذرد و به اصطلاح کهنه تر می شود عطر آن نیز بیشتر می شود.
به دلیل قیمت پایین و کشیدگی و عطر و بوی کم این برنج، گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده در مجالس، سازمان‌ها و مراسم است.

عرضه کنندگان بی واسطه برنج شیرودی فله ای

عرضه کنندگان بی واسطه برنج شیرودی فله ای

در گذشته خرید برنج به صورت سنتی و با واسطه انجام می‌شد که همواره با تحمیل هزینه‌های اضافی مانند حمل و نقل و سایر هزینه‌هایی که واسطه‌ها بر آن اضافه می‌کنند همراه بود اما امروزه با رونق کسب و کار اینترنتی خرید این کالا نیز به صورت مستقیم صورت می‌گیرد.
همان طور که مستحضر هستید با دسترسی آحاد مردم به تکنولوژی و تجهیز اقصی نقاط جهان به اینترنت بسیاری از رویدادهای زندگی شکلی نوین و جدید به خود گرفته‌اند که خرید و فروش نیز از این قاعده مستثنا نیست به طوری که هر ساله شاهد رشد 15 درصدی کسب و کار اینترنتی نسبت به نوع سنتی هستیم.
از طرفی یکی از مهم‌ترین مزایای خرید به صورت مستقیم حذف واسطه‌ها بوده که باعث کاهش هزینه تمام شده محصول برای خریداران به علت حذف مواردی نظیر اجاره بهای فروشگاه برنج، هزینه حمل و نقل، باربری و نیروی کار می‌باشد همچنین در این نوع خرید نیازی به مراجعه حضوری به بورس‌ها و بازارهای انحصاری فروشنده محصولات نبوده و از ترافیک و هزینه کرایه و صرف ساعت‌ها وقت برای یافتن برنج شیرودی ارزان قیمت و با کیفیت مصون خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما