بازار بزرگ برنج لاشه طارم

برنج لاشه طارم در هنگام تولید برنج اگر برنج از قسمت سر کمی شکسته شود به آن لاشه می گویند در این برنج نسبت به برنج نیمه برنج درسته زیاد دارد برنج لاشه طارم دارای کیفیت بالا هم از لحاظ بو و هم طعم می باشد .

برنج لاشه طارم قیمت آن نسبت به برنج های درسته طارم کمتر است بیشتر خانواده های ایرانی آن را برای درست کردن دم پختک استفاده می کنند. قیمت این برنج بستگی به میزان درسته بودن برنج (یعنی برنج زیاد نمو خاکه نباشد ) و همچنین تمیز بودن آن دارد .

بازار بزرگ برنج لاشه طارم

ویژگی مهم برنج لاشه طارم

ویژگی مهم برنج لاشه طارم مرغوب ترین برنج دنیا برنج ایرانی است بهترین نوع برنج ایرانی طارم و هاشمی می باشد برنج لاشه طارم بیشتر در غذاهایی مثل آش برنج و شله زرد و دم پختک و…استفاده می کنند معمولا برنج سر لاشه طارم دارای عطر بیشتری نسبت به سایر برنج ها می باشد .

ولی از خصوصیات این برنج :

1- این برنج خالص به فروش نمی رسد و همیشه از لاشه ها و یا درسته های برنج های دیگر مخلوط می کنند و آن را به لاشه طارم می فروشند.

2- این برنج دارای پخت ضعیف تری نسبت به سایر برنج ها می باشد.

3- این برنج باید در جای خنک و خشک و بدون نور نگه داری می شود در این صورت دارای ماندگاری طولانی می باشد.

تمام برنج ها دارای نیمه و یا لاشه می باشند هنگامی که برنج را در کارخانه می خواهند سفید کنند ممکن است از وسط شکسته شود که به آن برنج نیمه می گویند ولی اگر از سر کمی شکسته شود به آن برنج لاشه می گویند برای خرید برنج لاشه بهتر است آن را از مراکز مطمئن فروش برنج خریداری کنیم این برنج معمولا را در کیسه های 5کیلویی و 10 کیلویی به فروش می رسد .

فروشگاه انواع برنج لاشه طارم

فروشگاه انواع برنج لاشه طارم برنج لاشه طارم به خاطر کیفیت بالایی که دارد باعث شده مصرف این برنج روز به روز بیشتر شود مرکز اصلی کاشت این برنج در منطقه خوزستان می باشد برنج لاشه طارم در جنوب کشور نیز کشت می شود از گفته پزشکان برای کسانی که دارای دیابت هستند استفاده از این نوع برنج ممنوعیتی ندارد و کاملا مفید و سالم شناخته شده است .

فروشگاه برنج لاشه طارم در تهران یکی از پر فروش ترین فروشگاه به حساب می آید فروشنده، برنج لاشه می تواند این برنج را به صورت جزئی و یا کلی به صورت مستقیم و یا اینترنتی در اختیار مشتریان قرار دهد.

معمولا در حال حاضر در بیشتر شهرهای کشور فروشندگان برنج این محصول را با بهترین کیفیت به فروش می رسانند و مشتریان نیز می توانند از طریق اینترنت این برنج را با قیمت مناسب با حذف واسطه ها آن را خریداری کنند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما